Novada ģimeņu sporta svētkos 2

Sestdien Ģimeņu dienas ietvaros piekto gadu pēc kārtas norisinājās Gulbenes novada ģimeņu sporta svētki. Tika noskaidrotas sportiskākās ģimenes Gulbenes novadā. Par 2016.gada Ģimeņu sporta svētku uzvarētājiem kļuva Kuprovsku ģimene no Daukstu pagasta. Otrajā pozīcijā Neilandu ģimene, bet trešo vietu izcīnīja Rikveiļu ģimene (abas Gulbene). Ceturto vietu ieguva Skudru ģimene no Tirzas pagasta, piektie – Berkoldu ģimene (Beļava), bet sešnieku noslēdza Griķu ģimene no Daukstu pagasta. Pirmajos Ģimeņu sporta svētkos 2012.gadā arī uzvarētāju laurus plūca Kuprovsku ģimene.

Uz sportiskajām aktivitātēm bija ieradušās sešpadsmit ģimenes no Gulbenes novada pagastiem un pilsētas: Berkoldu, Griķu, Rjačensku, Kuprovsku, Savrucku, Salmiņu, Neilandu, Rikveiļu, Puidzes, Rutku, Kliederu, Kostigovu, Grundes, Tomsonu/Laktuku, Mazmaču un Skudru ģimenes.

Tradicionāli sacensību programmā bija iekļauti septiņi sporta veidi, kā arī bērnu aktivitātes. Paralēli sacensībām notika iepazīšanās ar tādiem sporta veidiem kā Lakross un Disku golfs.

Ģimeņu sporta svētku sacensībā „Maza zaļa vardīte” veiklākā izrādījās Kuprovsku ģimene. Otro vietu izcīnīja Salmiņu ģimene no Gulbenes, bet trešie – Skudru ģimene.

„Augstāk par zemi” komandu cīņā uzvaru svinēja Kuprovski, otrie – Neilandi, bet trešie – Berkoldu ģimene.

„Mazā stafete” vislabāko rezultātu atkal uzrādīja Kuprovsku ģimene, otrie – Rikveiļu ģimene, bet trešie – Neilandu ģimene.

Aktivitātē “Informācijas tehnoloģijas” par uzvarētājiem kļuva Rikveiļu ģimene, otrie – Kostigovu ģimene no Lizuma, bet trešie – Griķu ģimene no Daukstu pagasta.

„Līdzsvara pārbaudē” uzvarēja Neilandi, otrie – Grundes ģimene no Rankas pagasta, trešie – Rikveiļu ģimene.

Aktivitātē „Ātrāk, augstāk!” uzvarēja Tomsonu/Laktuku ģimene no Stāmerienas pagasta, otrajā pozīcijā Berkoldu ģimene, bet trešie Rutku ģimene no Litenes pagasta.

Sacensību noslēgumā ģimenes spēkiem mērojās stafetē. Par uzvarētājiem kļuva Neilandu ģimene, otrajā vietā Kuprovsku ģimene, bet trešajā pozīcijā Mazmaču ģimene no Stradu pagasta.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

čoms

Uzvarēja labākā ģimene nekādas šmaukšanās tur nebija.

pirms 4 gadiem, 2016.05.24 22:48

Sports