Novada skolas piedalās stafetē "Drošie, veiklie"

Tirzas pamatskolā 5. aprīlī notika Gulbenes novada skolu sacensības stafetēs "Drošie, veiklie" E grupai. Uz sacensībām ieradās visas novada skolas - Gulbenes vidusskola, Gulbenes 2. vidusskola, Lejasciema vidusskola, Lizuma vidusskola, Stāķu pamatskola, Gulbīša vidusskola, Kr. Valdemār pamatskola, Stāmerienas pamatskola, Litenes pamatskola, Druvienas pamatskola, Tirzas pamatskola, Galgauskas pamatskola un Rankas pamatskola. Par to informē Gulbenes sporta skolas treneris Dainis Mikolajs.

"Kuplais dalībnieku skaits stafetšu skrējienus un cīņu padarija ļoti līdzīgu, un sporta zālē bija jūtama pozitīva cīņa un sportiskā konkurence. Sacensību atklašanā tika pacelts valsts karogs un godam sveikta Latvijas himna. Skolas sacentās un centās cita citu apsteigt un pārsteigt sešās dažādās stafetēs. Šīs stafetes bērniem attīsta sportiskās prasmes un iemaņas, kā arī individuālās fiziskās īpašības,"  stāsta treneris.
 
Kopvērtējumā pirmo vietu izcīnija Gulbenes 2. vidusskola (skolotājs Dzintars Abakoks), otro vietu - Gulbenes vidusskola (skolotāja Sarmīte Gobiņa), treša vieta - Lizuma vidusskolai (skolotāja Iveta Gjača), ceturtā vieta - Lejasciema vidusskolai (skolotāja Ilva Bērziņa), piektā vieta - Stāķu pamatskolai (skolotāja Aina Rubene) un olimpisko sešinieku noslēdza Stāmerienas pamatskolas un Gulbīša vidusskolas apvienotā komanda.

"Šā mācību gada noslēgumā skolas sacentīsies orientēšanās sacensības un vieglatlētikas disciplīnās," piebilst D.Mikolajs.

Pievieno komentāru

Sports