Novada ziemas sporta spēlēs labākie - Gulbenes pilsētas I komanda 4

3. un 4.februārī notika Gulbenes novada ziemas sporta spēles septiņos sporta veidos: distanču slēpošanā, novusā, šahā, dambretē, šautriņu mešanā un zemledus makšķerēšanā.

Komandu vērtējumā ļoti sīvā cīņā ar 17 punktiem pirmo vietu izcīnīja Gulbenes pilsētas I komanda (organizatore Larisa Cīrule). Tikai puspunkts (17.5 punkti) no uzvaras šķīra Lejasciema pagasta komandu (Valērijs Gabdulļins), viņiem - otrā vieta. Vēl par puspunktu mazāk (18 punkti) - trešās vietas ieguvējiem Jaungulbenes pagasta komandai (Aivars Blauvs). Lai gan tūlīt aiz goda pjedestāla, tomēr par ceturto vietu ļoti priecīgi bija Druvienas pagasta komanda (Jurijs Gjačs) – 23 punkti, piektajā pozīcijā - Beļavas pagasts (Anita, Voldemārs Mezīši – 25.5 punkti), bet kausu par sesto vietu izcīnīja Tirzas pagasts (Mārcis Rudzītis – 26.5 punkti).
 
Šogad novada ziemas sporta spēļu programmā atgriezās galda teniss, un sacensības norisinājās jau piektdienas vakarā Staru sporta zālē.

Sievietēm
1.vietā - Klinta Krama
2.vietā - Vita Kore
3.vietā - Aina Rubene

Vīriešiem
1.vietā - Aigars Rubenis
2.vietā - Aigars Žvīgurs
3.vietā - Mārtiņš Ribakovs

Komandu vērtējumā 1.vieta - Druvienas pagasta komandai, 2.vieta – Gulbene I komandai, bet 3.vieta – Gulbenes II komandai.

Zemledus makšķerētāji spēkiem mērojās uz Stāmerienas ezera ledus. Dāmām goda pjedestāls tika sadalīts šādi:
1.vieta - Sarmīte Zvirgzdiņa
2.vieta – Inita Keiša
3.vieta – Dace Paidere

Vīriešiem
1.vieta – Rolands Untāls
2.vieta – Juris Lazdiņš
3.vieta – Māris Milns

Komandu vērtējumā 1.vieta - Tirzas pagasta komandai, 2.vieta - Jaungulbenes pagasta komandai, 3.vieta - Lejasciema pagasta komandai.

Distanču slēpošana
norisinājās Madonas kalnainajā Smeceres sila slēpošanas-biatlona sporta bāzē, kas slēpotājiem bija nopietns pārbaudījums.

Sievietēm klasiskajā stilā  - sprintā 1 km distancē:
1.vieta - Guna Ģērmane
2.vieta - Solvita Brezinska
3.vieta - Inese Brezinska

Brīvajā stilā 2.5 kilometru distancē
1.vieta - Dace Anča
2.vieta - Līna Berga
3.vieta - Dana Puidze

Sievietes /seniores I grupa (2 km brīvais stils)
1.vieta - Lāsma Gabdulļina
2.vieta - Sandra Volodina
3.vieta - Sarmīte Gobiņa

Sievietes/seniores II grupa (1 km brīvais stils)
1.vieta - Ņina Travina
2.vieta - Aija Bubnova
3.vieta - Aina Rubene

Vīriešiem klasiskajā stilā – sprintā:
1.vieta - Ainis Kanaviņš
2.vieta - Jānis  Ģērmanis
3.vieta - Aivars Brezinskis

Brīvajā stilā 5 kilometros:
1.vieta - Sandis Ķemers
2.vieta - Raivis Ančs
3.vieta - Linards Cvetkovs

Vīrieši/ seniori I grupa (5 km brīvais stils):
1.vieta - Antis Zunda
2.vieta - Edgars Gargurnis
3.vieta - Andris Gargurnis

Vīrieši/ seniori II grupa (2 km brīvais stils):
1.vieta - Jānis Ančs
2.vieta - Harijs Āboliņš
3.vieta - Jānis Supe

Komandu vērtējumā 1.vietā - Gulbenes I komanda, 2.vietā - Gulbenes II komanda, bet 3.vietā – Lejasciema pagasta komanda.

Šautriņu mešanā
1.vieta - Lizuma pagasta komandai (Zeltīte Strade, Raivis Ogorodovs, Aldis Strad)
2.vieta - Stradu pagastsa komanda (Anžela Orlova, Alvis Putnis un Ainārs Prudents)
3.vieta Druvienas pagasta komanda (Klinta Krama, Mārtiņš Ribakovs un Renārs Rakickis).

Novusā

Sievietēm
1.vieta - Ieva Vāgentroce
2.vieta - Linda Vīksniņa
3.vieta - Inese Dambe

Vīriešiem
1.vieta - Andrejs Kondričs
2.vieta - Igors Bambulis
3.vieta - Edgaram Vāgentrocim

Komandu vērtējumā 1.vieta - Daukstu pag.kom., 2.vieta - Beļavas pag.kom., 3.vieta - Tirzas pag.kom..

Šahā
Sievietēm
1.vieta - Anita Petrovska
2.vieta - Aija Barkāne
3.vieta - Biruta Rukmane

Vīriešiem
1.vieta - Jānis Grasis
2.vieta - Alvils Pētersons
3.vieta - Jānis Bokalders

Komandu vērtējumā 1.vieta - Jaungulbenes pag.kom., 2.vieta - Gulbenes pils.I kom., 3.vieta - Beļavas pag.kom..

Dambretē
Sievietēm
1.vieta - Daiga Krēsliņa
2.vieta - Ārija Ciekurze
3.vieta - Guna Janoviča

Vīriešiem
1.vieta - Dzintars Znots
2.vieta - Jānis Ļoļāns
3.vieta - Rainis Ilgažs

Komandām 1.vieta - Jaungulbenes pag.kom., 2.vieta - Lejasciema pag.kom., 3.vieta - Druvienas komandai.

Apbalvošanas pasākumā ar Atzinības rakstiem tika sveiktas Rita Vucēna un Ņina Travina, Pateicības rakstus saņēma pārvalžu izvirzītie sportisti un sporta atbalstītāji Oskars Vīksna, Kaspars Beitāns, Dzintars Znots, Sarmīte Gobiņa, Anda Kablukova, Dāvis Jermacāns, Sandis Putniņš, Jānis Skangalis, Ralfs Skopāns, Uģis Aigars un Aina Pūce, Baiba Pušpure un Guntis Laizāns, Alise Dūne un Mārtiņš Skudra.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

Dome

nu i pajautāji, vai ta kāds var samaksaat kaadam tenisistam un to noliigt, nav jau pat naudas ar ko aizbraukt uz stariem un safočēt

pirms 4 gadiem, 2017.02.06 13:54

Valdis

Tevis pamperos nebija !!!

pirms 4 gadiem, 2017.02.12 13:46

Sports