“Olimpiskā diena 2021” Gulbenes novada bērnudārzos 2

Šogad Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas treneri “Olimpiskās dienas 2021” sportiskās aktivitātes veica Gulbenes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs un Stāķu pirmsskolas izglītības iestādē, tā mudinot šo bērnudārzu vecāko grupu audzēkņus kopā izvingrot “Olimpiskās dienas 2021” rīta vingrošanas kompleksu un radot bērnos interesi par sporta nodarbībām sporta skolā. Par to informē Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvis Andrejs Andževs.

Gulbenes pilsētas 1. pirmsskolas izglītības iestāde ieradās bērnu un jaunatnes sporta skolas volejbola nodaļa ar trenerēm Lieni Ķikusti un Solvitu Vīcupu-Ulmi.

Gulbenes pilsētas 2.bērnudārzā aktīvi darbojās orientēšanās sporta trenere Sarmīte Gobiņa un vieglatlētikas treneris Andris Dudels.

Gulbenes pilsētas 3.bērnudārza savas aktivitātes veica basketbola nodaļas treneri Dainis Mikolajs, Vija Kalniņa, Oskars Vīksna un Raimonds Gabrāns.

Stāķu bērnudārzā ar aizraujošu interesi darbojās slēpošanas trenere Aina Rubene un futbola treneri Kaspars Usāns un Raitis Šolins.

“Domājam, ka šī tradīcija, kas aizsākās šogad, sportiskas aktivitātes bērnudārzos ar sporta skolas treneru aktīvu dalību, varētu turpināties arī nākamajos gados, mainot tikai formu un saturu. Lai mums veicas!” saka A.Andževs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Aija

Nerakstat novada,ja notiek pilsētā. Uz laukiem ne smakas no tāda pasākuma.

pirms 24 dienām, 2021.05.25 15:30

?

Stāķu bērnudārzs nav pilsētā.

pirms 24 dienām, 2021.05.25 16:11

Sports