Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Olimpiskā diena vienos visu Latviju

Necerēti lielu atsaucību guvis Latvijas Olimpiskās komitejas aicinājums pašvaldībām, olimpiskajiem centriem un izglītības iestādēm pieteikties sporta pasākuma "Olimpiskā diena 2011" organizēšanā.

Olimpiskā diena 30.septembrī notiks 40 norises vietās, kas aptver visus Latvijas reģionus. Pasākumam pieteikti vairāk nekā 23 000 dalībnieku gandrīz 800 komandās. Plānots, ka mūsu novadā Olimpiskajā dienā varētu piedalīties apmēram 150 dalībnieku.  

Šogad Olimpiskās dienas pasākumos galvenokārt piedalīsies skolēni, jo Latvijas Olimpiskā komiteja vēlas vairot jaunās paaudzes interesi par sportu un olimpisko kustību. Kolektīvi sporta pasākumi rada jauniešos kopības sajūtu, iemāca bērnus no mazotnes izprast un cienīt citus, kā arī spraigā sacensībā norūda raksturu.


Jau šobrīd ir zināms, ka Latvijas Olimpiskās dienas norise sāksies ar vienotu olimpisko rītarosmi visās 40 norises vietās, kuras mērķis ir Olimpiskās dienas dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas fiziskajām un garīgajām aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rītarosmi kā ļoti svarīgu dienas sastāvdaļu labas pašsajūtas veicināšanai.


Kā vienojošs dienas elements pasākuma dalībniekiem būs arī speciāli sagatavota un atraktīva ātruma stafete starp puišu un meiteņu komandām. Papildus vienojošajiem Olimpiskās dienas pasākumiem, organizētāji norises vietās izstrādās individuālo pasākuma programmu, lai plašāk popularizētu olimpiskos sporta veidus un olimpiskās idejas.

Pievieno komentāru

Sports