Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Orientēšanās: demonstrē izcilu sniegumu 4

No 29.jūnija līdz 1.jūlijam Vietalvas pagasta Mailēs nu jau 26.reizi norisinājās lielākās starptautiskās orientēšanās trīs dienu sacensības Latvijā „Kāpa 2012".

Sportistiem bija iespēja spēkiem mēroties 59 grupās atkarībā no vecuma, fiziskās un tehniskās sagatavotības, sākot ar pašiem mazākajiem 8 gadus vecajiem bērniem un beidzot ar 75 un vairāk gadus veciem orientieristiem. Distanču garumi distancēs bija, sākot no 1,5 kilometriem bērniem līdz pat 8 kilometriem vīriešiem elites grupā, kas bija jāveic Vidzemes centrālās augstienes dažādajā reljefā.
Izcilu sniegumu šogad demonstrēja "Pūznis OK/Gulbenes novada BJSS", kas klubu vērtējumā izcīnīja trešo vietu 127 komandu konkurencē. Gulbenes novadu pārstāvēja liels orientieristu pulks - 46 dalībnieki.


Individuālajā vērtējumā gulbeniešu rindās bija gan uzvarētāji, gan otro un trešo vietu ieguvēji. „Kāpas 2012„ kopvērtējumu veido trīs dienu sacensību rezultātu summa.


M12* grupā īsajā distancē trīs dienu summā Kristers Usārs izcīnīja otro vietu, labākais starts viņam izdevās tieši pēdējā sacensību dienā, kad viņš bija otrais. Šajā vecuma grupā ceturtajā pozīcijā ierindojās Armands Vaičulis, kuram neveiksmīgs bija pirmās dienas starts, bet otrajā un trešajā dienā - godalgotā trešā vieta.


M14** grupā zēniem īsajā distancē gulbeniešu starti bija izcili: par uzvarētāju kļuva Krists Karolis, kurš sacensību pirmajā dienā bija ceturtais, bet pārējās dienās - pirmais. Emīlam Vaļickim, savukārt, vislabāk veicās tieši pirmajā startā - uzvara, bet turpinājums nebija tik daudzsološs - rezultātā viņš izcīnīja trešo vietu. Vēl šajā grupā pēdējās divās sacensību dienās atzīstami nostartēja Renārs Kokorevičs, izcīnot otro vietu, tomēr kopvērtējumā - ceturtā pozīcija, aiz viņa piektais - Roberts Putnis.


W16** grupā meitenēm īsajā distancē Agneta Švarce-Švampāne trīs dienu vērtējumā izcīnīja trešo vietu, no uzvarētājas atpaliekot vien par divām minūtēm, viņa visveiksmīgāk startēja sacensību pirmajā dienā - pirmā vieta.


Renāram Galvanam šajā vecuma grupā zēniem - arī bronzas godalga, viņš attiecīgi pa dienām bija izcīnījis trešo, trešo un otro vietu.


W18 grupas jaunietēm Laura Igaviņa trīs dienu summā ierindojās sestajā pozīcijā. Jauniešiem Egīls Bošs sacensību otrajā startā ierindojās trešajā vietā, bet uz vietu kopvērtējumā cerēt viņam liedza pirmās dienas neveiksmīgais starts.


M20 grupā jauniešiem spēcīgā konkurencē Kristapam Vējam-Āboliņam - sestā vieta.


W21** īsajā distancē sievietēm sacensību kopvērtējumā uzvarēja Sarmīte Gobiņa. Pirmajā sacensību dienā viņa bija otrā, tad - pirmā un pēdējā mačā - sestā. Agneta Švarce-Švampāne ierindojās trešajā vietā, viņas atzīstamākais starts bija pēdējā sacensību dienā - pirmā vieta. Vīriešiem pārliecinošs sniegums - Artūram Karulim, viņš uzvarēja gan kopvērtējumā, gan pirmajā un trešajā sacensību dienā.
W45L garajā distancē Daiga Krēsliņa kopvērtējumā ierindojās ceturtajā vietā. Sacensību sākums bija neveiksmīgs - sestā vieta, bet abās pārējās dienās tika izcīnītas uzvaras.


M70 grupā Atis Anže ierindojās sestajā pozīcijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

oglītei...

Majani, Umari, Jānūži; Kožas, Krāces un Niedrupe- uzmini nu, kas tas ir, uzmini nuu.....

pirms 8 gadiem, 2012.07.06 06:44

orientierists

W21** īsajā distancē sievietēm trešajā vietā bija Arta Švarce - Švampāne nevis Agneta!Lūdzu izlabot kļūdu!

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 10:59

oglīte

Vai tiešām......???? Kaut kā nu nemaz tā nesanāk.....
Bet, ja kas, tas pilnīgi nav svarīgi - Gulbenes novada orientieristi nekad sevi nav šķirojuši pēc piederības kādam pagastam vai pilsētai - mēs visi kopā esam īsts PŪZNIS - kur visi par vienu un viens par visiem... Ne tā kā citos sporta veidos....

pirms 8 gadiem, 2012.07.04 19:29

nošpa

Bet vietu ieguvējos tak gandrīz vieni vienīgi lejasciemieši, Sākot ar K. Usāru un beidzot ar D. Krēsliņu..........

pirms 8 gadiem, 2012.07.04 19:07

Sports