Orientēšanās: Latvijas kausa izcīņā mūsējiem veicas labi

Aizvadītās nedēļas sestdienā Gulbenes novada Rankas apkārtnē „Lācītēs" norisinājās Latvijas kausa izcīņas posms orientēšanā „Gulbenes kauss 2011".

Jau par tradicionālām sacensībām kļuvušais mačs šogad norisinājās vienpadsmito reizi. Par sacensību uzvarētājiem sieviešu un vīriešu elites grupā kļuva Vieda Lūsa (S E - Cēsu PSS/Meridiāns/Pārgauja) un Andris Jubelis (V E - Mežmalas BTB/Madonas BJSS).

Aptuveni 250 orientieristi no dažādiem Latvijas novadiem sacentās 37 grupās 13 distancēs. Visvairāk pārstāvētais reģions bija Vidzeme, bija arī dalībnieki no tālākiem novadiem - Jelgavas, Talsiem, Saldus, Rīgas. Ļoti plaši pārstāvēti bija tuvākie - Madonas, Smiltenes, Cēsu un Valmieras - novadi.

No pašmāju sportistiem vislabāk veicās Gulbenes novada BJSS audzēknei Alisei Indričai, kas S 14 grupā izcīnīja pirmo vietu, tuvāko sekotāju pārspējot par nepilnu pusminūti, savukārt, Agneta Švarce-Švampāne ierindojās trešajā pozīcijā.

Jaunākajā S 8 grupā meitenēm Lindai Bošai - trešā vieta.

Juniorēm S 20 grupā labāko rezultātu sasniedza Linda Krēsliņa, bet otro vietu ieguva Sindija Širaka.

Jauniešiem V 20 grupā Kristaps Vējš - Āboliņš arī izcīnīja godalgoto otro vietu. Par uzvarētāju V 21 B grupā kļuva Viktors Borisovskis. S 45 grupā trešo labāko rezultātu uzrādīja Daiga Krēsliņa. Kungiem cienījamajā V 70 grupā par sudraba laureātu (otrā vieta) kļuva Juris Zaķis.

S 12 grupā Alise Jermacāne ierndojās piektajā pozīcija, bet zēniem šajā vecuma grupā skaitliski lielākajā konkurencē Renāram Kokorevičam - piektā pozīcija.

V 10 grupā Kristers Eduards Usārs bija ceturtais, atpaliekot no gadalgotās vietas par nepilnu minūti. Vēl sāpīgāk bija Emīlam Galvanam, kurš V 18 grupā trešās vietas ieguvējam zaudēja tikai 21 sekundi, tādejādi viņam - ceturtā pozīcija.