Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Orientēšanās: noslēdzas sacensību seriāla „Gulbene 2012" sezona

Aizvadītās nedēļas nogalē Stāķu pamatskolā ar svinīgu apbalvošanas pasākumu un ceremoniju tika noslēgta Gulbenes novada orientēšanās sacensību seriāla „Gulbene 2012" sezona. Pasākums pulcēja ne tikai godalgoto vietu ieguvējus savās vecuma grupās, bet arī visus, kas piedalījušies seriāla kārtās. Vairāk foto šeit.

Sezonas noslēguma pirmajā daļā skolas vecuma orientieristi spēkiem mērojās dažādās fiziskajās aktivitātēs, bet pasākuma otrajā daļā ar mīļiem muzikāliem priekšnesumiem dalībniekus sveica pašmāju jaunie orientieristi: Linda, Kārlis, Krists, Signe un Madara. Šogad Gulbenes orientēšanās seriāls svinēja savu divpadsmito jubileju.. Sacensību seriāls norisinājās 11.kārtās, sākot no aprīļa līdz septembra beigām. Kopvērtējumā tika summēti 8 labākie starti. Visas vienpadsmit kārtas šosezon apmeklēja seši dalībnieki: Nomunds Zaharāns, Kārlis Bošs, Reinis Jundzis, Uvis Ronis, Renārs Kokarevičs un Atis Anže  

Jaunākajā V 10 zēnu grupā par uzvarētāju 2012.gada sezonā kļuva N.Zaharāns, otrajā vietā K.Bošs, godalgoto trešo vietu ieguva R.Jundzis. Meitenēm šajā vecuma grupā uzvarēja Linda Boša, bet otrajā pozīcijā Beāte Jundze.

 

V 12 grupā zēniem uzvarēja Eduards Štoknis, otrajā vietā Armands Vaičulis, bet trešais Raivo Dailide. Minimālo sacensību skaitu bija apmeklējuši vienpadsmit šīs vecuma grupas zēni. Meitenēm pārliecinoši uzvarēja Signe Sirmā, kas bija līdere visos deviņos posmos, kurus apmeklēja. Otrajā pozīcijā Vineta Jermacāne, bet trešajā vietā Alvīne Ivanova.

 

V 14 grupā par uzvarētāju kļuva R.Kokarevičs, otrajā vietā Krists Jānis Karolis, bet trešais Roberts Raivo Putnis. Meitenēm par uzvarētāju kļuva Alise Jermacāne.

 

V 16 grupa jauniešiem par uzvarētāju kļuva Renārs Galvans. Bet meitenēm uzvarēja Agneta Švarce-Švampāne.

 

V 18 grupā pirmo vietu ieguva Egils Bošs. Jaunietēm par uzvarētāju kopvērtējumā kļuva Laura Igaviņa.

Vīriešiem V A grupā uzvarēja Emīls Galvans. Sievietēm S A grupā par uzvarētāju kļuva Daiga Krēsliņa, otrajā vietā Dace Anča.

 

Vīriešiem V B grupā par uzvarētāju kļuva Aldis Sebris, bet otrā vieta Edijam Jundzim. Sievietēm S B grupā par uzvarētāju kļuva pārstāve no Balviem Līga Lupkina.

 

V H (tautas klases) grupā pirmajā pozīcijā Artūrs Karulis. Dāmām uzvarēja Ilva Bērziņa, bet otrajā vietā Barba Poda.

 

S 35 grupā par uzvarētāju kļuva Sarmīte Gobiņa.

 

V 45 grupā pirmo vietu izcīnīja Aigars Andersons, bet dāmām nepārspēta izrādījās sacensību organizatore Gerda Sirmā.

 

V 55 grupā pirmajā vietā Ivars Zariņš, otrais Jānis Klimons, bet trešais Arvis Rubenis.

 

V 65 grupā pirmo vietu izcīnīja Juris Zaķis, tikai par nedaudz punktiem pārspējot un otrajā vietā atstājot Ati Anži, bet trešajā vietā Jānis Ančs. Dāmām uzvarēja Lucija Zariņa.

 

Sacensību seriāls nākošajā sezonā plānojās 12.kārtās.

Pievieno komentāru

Sports