Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Orientēšanās: rezultāti sagādā patīkamus pārsteigumus

Gulbenes novada orientieristi šobrīd aktīvi aizvada sacensību sezonu, startējot gan vietējās, gan arī Latvijas līmeņa sacensībās.


Kuplā skaitā gulbenieši startēja Latvijas čempionātā orientēšanās sprinta un garajā distancē. Sprinta distance risinājās Aizputes pilsētā, dalībniekus pārsteidzot ar sarežģītām distancēm. Diemžēl distances karstumā pieļautās kļūdas daudziem dalībniekiem atnesa diskvalifikācijas, kas tika piemērotas pēc aizliegtu apzīmējumu šķērsošanas.


Labākais V12 grupā bija Normunds Zaharāns, kurš ieņēma 4.vietu, no 1.vietas atpaliekot tikai 57 sekundes. Labi nostartēja arī Ralfs Bambulis, ieņemot 7.vietu. Kārlis Bošs ierindojās - 14.vietā, Reinis Jundzis - 17.vietā.


V14 grupā Uvim Ronim - 15.vieta, 16.vieta – Kristam Cirponam. S14 grupā Signe Sirmā bija nedaudz kļūdījusies un rezultātā ieguvusi 10.vietu.


V16 grupā 27 dalībnieku konkurencē Roberts Putnis ieņēma 8.vietu, kas ir ļoti labs rezultāts, jo viņam bija jācīnās arī ar pusotru gadu vecākiem dalībniekiem. S16 grupā 5.vieta ir Alisei Jermacānei. S21A grupā Sindija Širaka izcīnīja 3.vietu.


S45 grupā Daiga Krēsliņa, kurai bija 3.vieta, diemžēl tika diskvalificēta, taču 3.vietu ieguva Gerda Sirmā. Diskvalificēts diemžēl tika arī Juris Zaķis un neizcīnīja 1.vietu V70 grupā. Toties to ieguva Atis Anže.


V65 grupā Ivars Zariņš izcīnīja 2.vietu, 23 sekundes atpaliekot no 1.vietas.


Otrajā dienā garajā distancē slapjajos Kalvenes puses mežos visi cīnījās godam. Jo īpaši smagi pievārēt šīs distances bija jaunākajām grupām.


Patīkamu pārsteigumu sagādāja R.Bambulis, V12 grupā izcīnot 2.vietu. Tajā pašā grupā 7.vieta ir N.Zaharānam, 15.vieta – R.Jundzim, 17.vieta - K.Bošam. V14 grupā Kristeram Usāram - 15.vieta, Raivo Dailidem – 20.vieta, K.Cirponam - 25.vieta, U.Ronim – 27.vieta. S14 grupā olimpisko sešnieku noslēdza Signe Sirmā. V16 grupā Renārs Kokorevičs ieņēma 14.vietu, R.Putnis – 26.vietu. S 6 grupā 7.vietu ieguva A.Jemacāne.


S21A grupā S.Širaka ierindojās 10.vietā. S45 grupā D.Krēsliņa ieguva 4.vietu, G.Sirmā – 6.vietu. V65 grupā I.Zariņam - 6.vieta, V70 grupā J.Zaķim - 7.vieta, A.Anžem – 8.vieta.


Gulbenes novadu Latvijas čempionātā nakts orientēšanās Madonas novadā Ļaudonas apkārtnē pārstāvēja divas sportistes. S 45 grupā S.Gobiņa izcīnīja 1.vietu un D.Krēsliņa - 2.vietu.


15 sporta skolas audzēkņi maija nogalē startēja arī Rīgas čempionātā, kas notika Baldonē un bija Latvijas kausa posms. V12 grupā 4.vietu ieguva R.Bambulis. S10 grupā Beāte Jundze izcīnīja 3.vietu. 3.vieta - arī Signei Sirmajai S14 grupā. Pārējiem dalībniekiem rezultāti nav tik augsti, taču arī ir pietiekami labi.


Mūsu orientieristi šogad cītīgi piedalās arī Apes un Alūksnes novadu atklātajās orientēšanās sacensībās “Horizonts”. Daļa sportistu ir startējuši vairumā notikušo sacensību kārtu, starp tiem ir J.Zaķis, Armands Lūkins, Rihards Lūkins, K.Usārs, D.Krēsliņa, G.Sirmā, R.Putnis, R.Kokorevičs. Sportisti ir starp līderiem savās grupās. Arī citi mūsu orientieristi ir uzrādījuši labus rezultātus šo sacensību kārtās.


Joprojām turpinās arī Gulbenes novada orientēšanās sacensības.

Pievieno komentāru

Sports