Orientēšanās: teicami startē Latvijas čempionāta vidējā distancē

Aizvadītās nedēļas nogalē Smiltenes pusē Niedrāja ezera apkārtnē norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanā vidējā distancē.

Sestdien individuālajās sacensībās izcili startēja mūsu novada S 45 + grupas sportistes Daiga Krēsliņa un Gerda Sirmā. Daiga kļuva par Latvijas čempioni, savukārt Gerda, atpaliekot par 2:30, izcīnīja trešo vietu.

No „jaunās paaudzes"orientieristēm labākais sniegums - Signei Sirmajai, kura S 12 vecuma grupas meitenēm ierindojās astotajā vietā, bet V 18 grupas jauniešiem ļoti spēcīgā un nopietnā konkurencē Jānim Bošam - devītā pozīcija.

Otrajā sacensību dienā bija orientēšanās stafetes. Vislabāko sniegumu demonstrēja V 12 grupas jaunie orientieristi (Renārs Kokarevičs, Krists Karolis un Eduards Štoknis), kas izcīnīja godalgoto trešo vietu un Latvijas čempionāta medaļas. Piebilstams, ka pēdējo divu etapu veicējiem bija pirmās godalgas šāda līmeņa sacensībās.

Pirmais distancē devās Renārs, viņš savu stafeti nodeva kā sestais, Krists iegūto pozīciju noturēja, bet Eduards spēja izraut bronzas godalgas. Meitenēm šajā grupā saliktajā komandā ar Valmieras sporta skolas orientieristēm Signe Sirmā ierindojās 4.pozīcijā. Viņas no trešās vietas ieguvējām atpalika tikai divas sekundes.

V 18 grupas jauniešiem arī diemžēl nācās samierināties ar trešo pozīciju. Komandā startēja Egils Bošs, Emīls Galvans un Jānis Bošs.

Dāmām S 120 grupā sešpadsmit komandu konkurencē sīvā konkurencē Daiga Krēsliņa, Sarmīte Gobiņa un Gerda Sirmā ierindojās piektajā pozīcijā.