Orientēšanās: vislabāk veicas gulbeniešiem

16.jūnijā Ozolkalna apkārtnē norisinājās orientēšanās sacensības „Gulbenes kauss 2012". Šogad mačs svinēja savu divpadsmito jubileju. Vairāk foto šeit.

Aptuveni 130 orientieristi no tuvākiem un tālākiem Latvijas novadiem sacentās atbilstošās vecuma grupās un distancēs.

Pašmāju Gulbenes novada pārstāvji, protams, plūca visvairāk laurus, tā jaunākajā S 10 grupā meitenēm 1.8 kilometru distancē Lindai Bošai - otrā vieta, bet zēnu konkurencē par uzvarētāju kļuva Ralfs Bambulis, trešajā pozīcijā - Reinis Jundzis.

V 12 grupā 2.1 km ātrākais solis distancē bija Armandam Vaičulim, trešo labāko rezultātu sasniedza Raivo Dailide.

V 14 grupā zēniem par uzvarētāju kļuva Renārs Kokorevičs, bet trešo vietu izcīnīja Roberts Putnis.

Meitenes S 16 grupa sacentās 3.2 kilometri garā distancē un otro labāko rezultātu uzrādīja Agneta Švarce-Švampāne.

V 18 grupā 5.3 kilometru distancē dubultuzvara mājiniekiem - pirmajā pozīcijā Emīls Galvans, bet aiz viņa otrais - Egils Bošs.

Par uzvarētāju 4.1 km distancē S 21 A grupā kļuva Dace Anča.

V 21 B grupā uzvaras laurus plūca Aldis Sebris, viņam - pirmā vieta.

S 40 grupā Sarmīte Gobiņa ierindojās otrajā pozīcijā, tāpat arī S 45 grupā Daiga Krēsliņa bija otrā.

V 55 grupā par uzvarētāju kļuva Arvis Rubenis, tikai par 33 sekundēm pārspējot tuvāko sekotāju.

V 60 grupā otro vietu ieguva Ivars Zariņš, bet kungiem cienījamajā V 70 grupā 3.4 kilometru distancē par uzvarētāju kļuva Atis Anže, trešajā vietā Juris Zaķis.

Par sacensību veiksmīgu norisi rūpējās galvenā tiesnese Gerda Sirmā.