Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Orientieristi startē kaimiņu novadā

Pagājušajā nedēļas nogalē kaimiņos - Apes apkaimē - notika 29. starptautiskās orientēšanās sacensības "Malienas kauss 2010", kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa izcīņas devītais posms. Sacensībās startēja arī 14 Gulbenes novada pārstāvji.

Tās bija divu dienu sacensības, kurās startēja vairāk nekā 400 dalībnieku gan no Latvijas, gan arī Igaunijas. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās vidējā distancē, savukārt otrajā dienā notika iedzīšana - pirmais startēja iepriekšējās dienas uzvarētājs un katrs nākamais dalībnieks startēja ar tik lielu intervālu, kādu zaudējis iepriekšējā dienā.


No Gulbenes novada pārstāvjiem pirmajā dienā vislabāko rezultātu uzrādīja Juris Zaķis, savā V70 grupā ierindojoties 2.vietā. G.Sirmā izcīnīja 3.vietu, tikai nedaudz zaudējot 1. un 2.vietai.

1.dienā labāko rezltāttu uzrādīja Juris Zaķis savā V70 grupā. Gerdai Sirmajai bija 3.vieta, tikai nedaudz zaudējot 1. un 2.vietai.

 

Otrajā dienā J.Zaķis atkal ierindojās 2.vietā, arī kopvērtējumā viņam - 2.vieta. V12 grupā labu rezultātu otrajā dienā uzrādīja Renārs Kokorevičs, ierindojoties 3.vietā. Diemžēl iepriekšējā dienā viņam bija tikai 7.vieta, tādēļ kopvērtējumā viņam neizdevās kāpt uz goda pjedestāla. Renārs palika 5.vietā.

 

Uzreiz aiz goda pjedestāla - 4.vietā - V10 grupā kopvērtējumā ierindojās Eduards Štoknis (pirmajā dienā viņam bija 7.vieta, otrajā - 6.vieta). Arī Emīls Galvans V16 grupā kopvērtējumā palika 4.vietā (pirmajā dienā viņam bija 6.vieta, otrajā dienā - 4.vieta).

 

Vislielākā intriga norisinājās S45 grupā. Otrajā dienā pirmo trīs vietu ieguvējas, tostarp arī G.Sirmā, jau pie otrā kontrolpunkta nonāca visas reizē. Finišā viena sieviete bija pāris soļus priekšā, bet lai noteiktu 2. un 3.vietu, būtu bijis nepieciešams fotofinišs. Rezultātos uzrādās, ka G.Sirmā kopvērtējumā ir ierindojusies 3.vietā, 2.vietas ieguvējai zaudējot 1 sekunde. Tiesa, otrās dienas rezultāti rāda, ka G.Sirmā savā grupā bija visātrākā.

 

Šosestdien, 28.augustā, notiks Latvijas kausa posms "Gulbenes novada kauss". Sacensības notiks Kaļņa ezera apkārtnē.

Pievieno komentāru

Sports