Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Otrajos novada senioru sporta svētkos uzvar jaungulbenieši 2

Aizvadītajā piektdienā Lizuma stadionā pozitīvā gaisotnē norisinājās otrie Gulbenes novada senioru sporta svētki. Atklāšanas ceremonijā uzmundrinošus vārdus teica gan Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls, gan Gulbenes novada pensionāru biedrības „Atspulgs 5” valdes priekšsēdētāja Anna Vīgante, gan arī Lizuma pils baronese.

Sporta svētku ietvaros dalībnieki varēja piedalīties deviņos sporta veidos, no kuriem kopvērtējumā vērtēja sešus labākos.

Pasākumā piedalījās divpadsmit komandas. Cīņa par komandu kopvērtējumu izvērtās dramatiska. Četrpadsmit punktus kopumā bija izcīnījušas divas komandas, bet sacenību nolikums paredz, ka uzvar tā komanda, kurai augstāka vieta stafetē. Par uzvarētājiem kļuva Jaungulbenes pagasta komanda. Otro vietu ieguva Litenes pagasts, bet trešajā vietā ar piecpadsmit punktiem - Beļavas komanda. Tikai vienu punktu aiz goda pjedestāla Rankas pagasta vienība, viņiem - ceturtā vieta. Piektie – Lejasciems, bet sestajā pozīcijā Daukstes.

Minigolfā precīzākie izrādījās mājinieki – Lizuma pagasts, otrie – Tirza, bet trešajā vietā - Jaungulbenes komanda.

Ķegļu sišanā veiksmīgākie bija litenieši, otrie – Ranka, bet trešie – Beļava.

Sacensībā „Atceries bērnību” visgarāko „bizi” sapina Jaungulbenes kvartets, otrie – beļavieši, bet trešie – Litene.

Sporta aktivitātē „Noķer smaidiņu” vēl viena uzvara Jaungulbenes vienībai. Otrajā vietā -nRanka, trešie – Beļava.

Veiksmīgākie sacensībā „Lielais loms” bija Beļavas pārstāvji, otrajā vietā - Litene, trešie – „LENO” Gulbene.

Šautriņu mešanā precizākie izrādījās Lejasciema pagasts, otrie – Litene, trešie – Jaungulbene.

Atrakcijā „Ķertās mājsaimnieces” uzvarēja Litenes duets, otrās – lejasciemietes, bet trešajā pozīcijā Daukstu „mājsaimnieces”.

Dambretē par uzvarētājiem kļuva Daukstu pagasta duets, otrie – Jaungulbene, trešie – Ranka.

Komandu stafetē visvātrāki un veiklākie izrādījās Rankas komanda, mazliet no viņiem atpalika Beļavas kvartetes, bet trešajā pozīcijā Lejasciems.

Dalībniekiem individuāli bija iespēja piedalīties nūjošanā (kopvērtējumā nevērtēja), kur 1 kilometra distancē finiša spurtā kungiem uzvarēja Vitālijs Platais, aiz sevis otrajā vietā atstājot Gunāru Rubeni, bet trešais - Jāzeps Odumiņš. Dāmām pārliecinoši ātrākā bija Ausma Raģele, otro trešo vietu dalīja Maiga Birzniece un Elvīra Balode.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Lija

Super, malači! Nav tā kā domaa, jūs varat! Tā tik turēt!

pirms 5 gadiem, 2014.06.02 19:05

sportiste

Lūk kā vajag dzīvot arī senioru gados, un ja vēl ir vadītājs kam rūp cilvēks, viņa dzīve, tad ir tikai prieks. Lai Atspulgs vienmēr spīd un nes gaismu un prieku tiem, kas vairs nestrādā!!

pirms 5 gadiem, 2014.06.05 14:25

Sports