Otrientēšanās: pasākumā godina labākos 1

8.decembrī Stāķu pamatskolā notika Gulbenes novada orientēšanās sacensību seriāla „Gulbene 2011" svinīgā kopvērtējuma apbalvošana. Pasākuma pirmajā daļā jaunie orientieristi varēja spēkiem mēroties dažādās fiziskās aktivitātēs, bet turpinājumā laureātus ar jauku muzikālu sveicienu godināja Normunds Blauvs, kā arī Stāķu psk audzēkņi bija parūpējušies par mēmā teātra priekšnesumu. Vairāk foto šeit.

Gulbenes orientēšanās seriālam šī bija vienpadsmitā sezona, arī dalībnieku skaits salīdzinoši ar pirmajiem gadiem ir krietni audzis. Sacensību seriāls norisinājās 10.kārtās, sākot no aprīļa līdz pat septembra beigām. Kopvērtējumā tika summēti 7 labākie starti.

Visplašāk pārstāvētā bija jaunākā zēnu V 10 grupa, kurā minimālo sacensību skaitu bija apmeklējuši deviņi jaunie sportisti. Par uzvarētāju 2011.gada sezonā kļuva Kristers Eduards Usārs, otrajā vietā - Krists Cirpons, godalgoto trešo vietu ieguva Kārlis Bošs. Apbalvoti tika arī tika Raivo Dailide un Artis Cepurītis. Meitenēm šajā vecuma grupā uzvarēja Vineta Jermacāne.

V 12 grupā zēniem pārliecinoši uzvarēja Renārs Kokorevičs, viņš bija uzvarējis septiņos no desmit posmiem. Otrajā vietā Eduards Štoknis, bet trešais Alens Petrovskis. Minimālo sacensību skaitu bija apmeklējuši septiņi šīs vecuma grupas zēni un tādējādi tika sveikti vēl divi dalībnieki - Emīls Vaļickis un Roberts Putnis. Meitenēm uzvarēja Signe Sirmā, pagājušās sezonas līderi Alisi Jermacāni atstājot otrajā pozīcijā, bet trešajā vietā Sanda Poriete.

V 14 grupā vairāk kā septiņās kārtās piedalījās tikai Rinalds Dailide, viņš arī kļuva par grupas uzvarētāju. Meitenēm pārliecinoši par uzvarētāju kļuva Agneta Švarce-Švampāne, kas uzvarēja deviņos posmos, otrajā vietā Alise Indriča, bet trešais labākais sniegums Barbai Podai.

V 16 grupa jauniešiem par uzvarētāju kļuva Renārs Galvans. Aiz Renāra otrajā vietā - Artūrs Karulis.

V 18 grupā sīva cīņa izvērtās par pirmo vietu, tā ar piecām uzvarētām kārtām tomēr par uzvarētāju kļuva Emīls Galvans, bet ar četros posmos izcīnītām uzvarām otrajā vietā - Jānis Bošs, bet viņa brālis Egīls Bošs ierindojās trešajā pozīcijā. Jaunietēm par uzvarētāju kopvērtējumā kļuva Laura Igaviņa, viņa arī bija uzvarējusi deviņos posmos. Otrajā vietā - Arta Švarce-Švampāne.

Vīriešiem V A grupā uzvarēja Kristaps Vējš-Āboliņš. Sievietēm S A grupā par uzvarētāju kļuva Daiga Krēsliņa, otrajā vietā - Sindija Širaka, bet trešo vietu ieguva Dace Anča.

Vīriešiem V B grupā par uzvarētāju kļuva Viktors Borisovskis, bet otrā un trešā pozīcija - kaimiņnovada pārstāvjiem Andrim un Jurim Baikoviem. Sievietēm S B grupā par uzvarētāju kļuva pārstāve no Balviem Līga Lupkina, bet otrajā pozīcijā - orientēšanās trenere Sarmīte Gobiņa.

V H (tautas klases) grupā pirmajā pozīcijā Aldis Sebris, bet otrajā pozīcijā - Normunds Aizpurs. Dāmām uzvarēja Ilva Bērziņa.

S 35 grupā par uzvarētāju kļuva Gerda Sirmā.

V 45 grupā pirmo vietu izcīnīja Aigars Bērziņš, bet dāmām nepārspēta izrādījās Jaunpiebalgas vsk sporta skolotāja Sarmīte Vlodare.

V 55 grupā pirmajā vietā - Ivars Zariņš, savukārt V 65 grupā pirmo vietu izcīnīja Jānis Ančs, aiz sevis otrajā vietā atstājot Juri Zaķi, bet trešajā - Ati Anži. Dāmām uzvarēja Lucija Zariņa.

Jāpiebilst, ka visos desmit posmos piedalījās 12 orientieristi: L.Igaviņa, A.Švarce-Švampāne, S.Sirmā, I.Zariņš, J.Ančs, R.Kokorevičs, A.Petrovskis, R.Putnis, K.Usārs, K.Cirpons, K.Bošs, R.Dailide, kā arī dažiem pietrūka vienas kārtas, kurā viņi bija organizatori.

Sacensību seriāla organizatore G.Sirmā paldies teica Ainai Rubenei, kas savā skolā jau otro gadu palīdz organizēt svinīgo apbalvošanas pasākumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

zuze

Kas ir otrientēšanās, līdz šim rakstīj orientēšanās

pirms 9 gadiem, 2011.12.13 14:14

Sports