"Paaudžu sadraudzības spēles volejbolā" neliek vilties 4

Gulbenes sporta centrā 3.decembrī notika pasākums "Paaudžu sadraudzības spēle volejbolā", kur uz laukuma lieliski sevi parādīja mūsu labākie novada un pilsētas volejbolisti. Pasākumā piedalījās divas komandas - Gulbenes pilsēta un Gulbenes novads. Par to informē sacensību organizators Elvijs Stībelis.

Volejbola spēle notika ar nedaudz izmainītiem noteikumiem: pieci seti (pirmie četri - līdz 35 punktiem, piektais sets - līdz 25). Komandas
sastāvā - seši vīrieši vecuma grupā līdz 40 gadiem, seši vīrieši vecuma grupā virs 40 gadiem, sešas sievietes vecuma grupā līdz 35 gadiem un sešas sievietes vecuma grupā virs 35 gadiem.

"Pirmajā setā tikās Gulbenes novada un Gulbenes pilsētas jaunieši. Pirmā seta sākumā vadībā izvirzījās Gulbenes pilsētas jaunieši (18:13), ko izdevās nosargāt līdz pat seta galotnei (35:32), tādējādi Pilsētas komanda izvirzījās vadībā ar 1:0.  Pārņemot stafeti, otro setu uzsāka jaunietes. Līdzīgi kā Pilsētas jauniešiem, arī Gulbenes jaunietes seta sākumā ieguva pārsvaru pār novada meitenēm. Taču spēles gaitā vadību pārņēma novada volejbolistes, sīvā cīņā svinot uzvaru ar 35:30 un panākot izlīdzinājumu starp setiem (1:1) . Trešajā setā spēkiem mērojās  seniori-vīrieši. Seta gaitā 3 reizes mainoties vadībai, uzvaru ar rezultātu 35:32 svinēja Gulbenes novada veterāni, panākot 2:1 setos. Ceturtais sets iesākās ar Gulbenes novada veterānu-sieviešu lielisku sākumu, bet pilsētas komanda ar pāris veiksmīgām darbībām aizsardzībā spēja lauzt seta gaitu un ceturto setu noslēdza ar pārliecinošu uzvaru - 35:24. Pirms piektā - izšķirošā - seta sākuma rezultāts uz tablo vēstīja - 2:2. Piektajā setā tikās labākie no labākajiem. Pārsteigumiem bagātajā setā uzvaru izcīnīja Gulbenes pilsētas komanda (25:22). Lai arī tablo vēstīja, ka pilsētas komanda uzvarējusi ar 3:2, cīņas bija sīvas un līdzvērtīgas
katrā setā," stāsta E.Stībelis.

Pasākumā skatītājiem bija lieliska iespēja vērot mūsu labākos volejbolistus, kuri nelika vilties atnākušajiem skatītājiem.

"Pasākumā tika izspēlēti konkursi skatītājiem un dalībniekiem. Dalībnieku konkursā "Lidojošā gremde" uzvaru izcīnīja Gints Grodnis un dalībnieku konkursā "Piespēle mērķī" uzvaru izcīnīja Laura Stradiņa. Skatītājiem bija iespēja piedalīties skatītāju konkursos "Trāpi grozā" un "Saimons saka"," atklāj E.Stībelis.

Pārtraukumā starp setiem uzstājās JC Bāze dejotāji.  Pasākumu vadīja Atis Barinskis un par pozitīvu noskaņojumu rūpējās DJ Dzintars.

Pasākuma organizētāji lielu paldies saka pasākuma atbalstītājiem: Gulbenes sporta centram un direktoram Ziedonim Lazdiņam, Gulbenes pilsētas pārvaldei un pilsētas pārvaldniekam Gintam Āboliņam, Gulbenes novada domei, SIA "Rubate" īpašniekam Andim Augulim, SIA "Ušuru Dzērvenes" īpašniekam Aivaram Brūniņam, SIA "Vasks" īpašniekam Jānim Sudrabam, SIA "Džanita" īpašniecei Džanitai Priedeslaipai, SIA "Unisports", SIA "Ilva I&Kantes Krogam", JC "Bāze" dejotājiem un vadītājai Valērijai Olekšai.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Līga

Bija forš.... bet nedēļu atpakaļ... bildes tikai tagad. Varēja būt tikai īsāks tas pasākums.

pirms 4 gadiem, 2016.12.12 22:19

Acs

Tik garš raksts veltīts vienai sporta spēlei... Kādēļ mēs aizpildam savu dzīvi un rakstlaukus medijā gk. tikai ar mazsvarīgo? Vai tiešām esam tik debili, ka nesaprotam, ka sports un pašdarbība ir tikai labi hobiji, bet nav galvenais? Kādēļ nerunājam par to, kas mums novadā ir aktuālākais - ekonomikas un jaunu darba vietu reālas radīšanas iespējas? Joprojām nevaram un nevaram tikt ārā no padomju iekārtas tradīcijām, kas pasniedza "uz paplātes", neliekot domāt p a š i e m par savas eksistences apstākļu uzlabošanu... Nožēlojami.

pirms 4 gadiem, 2016.12.13 11:41

Acs

Pēc nedēļas šo spēli vairs neatcerēsies un nav būtiski, kurš volejbolu spēlē labāk - pilsēta vai novads. Būtiski ir tas, kā mums radīt apstākļus labākai dzīvei visiem. Kamēr visa Latvija jau rosās, Gulbene joprojām guļ ciešā miegā... (piemēram, mazā Dobele. Aizbrauciet, un redzēsiet, kā var pārvēst pilsētu ar tikai vietējām iespējām fascinējoši pievilcīgu visiem, ne tikai pašiem vien. Turpretim mēs savu pilsētu noniecinām, sākot jau ar nosaukumu: gulbis -gulbe(ne); tas būtu līdzīgi kā dzenis - dzene(ne), Cēsis - cēsene, burvis - burve(ne) un tā joprojām...

pirms 4 gadiem, 2016.12.13 11:56

Css

Nu ko tu, Acs! Šī svarīgā spēle noteikti pacels Gulbenes un novada ekonomisko līmeni! Es tam tik ļoti ticu, ka lūdzu: rakstat, rakstat un nekad nebeidzat rakstīt sīki jo sīki par katru spēli un arī par treniņos gūtajiem punktiem! Lūdzu, lūdzu, lūdzu!

pirms 4 gadiem, 2016.12.13 14:52

Sports