Paipals: nebija runāts, ka startēšu tālāk 7

Mūsu distanču slēpotājs Jānis Paipals šonedēļ bija devies uz Norvēģiju, kur šajās dienās notiek Pasaules čempionāts distanču slēpošanā.Trešdien Jānis piedalījās 10 kilometru slēpojumā klasiskajā stilā - tās bija kvalifikācijas sacensības 15 kilometru distancei. Tajās piedalījās 48 sportisti, no kuriem pamatsacensībām kvalificējās tikai desmit labākie. Starp viņiem bija arī J.Paipals, uzrādot 5. labāko rezultātu. Uzvarētājam jaunzēlandietim Bendžaminam Kūnsam Jānis zaudēja 29 sekundes.

Pamatsacensības notiks 1.martā, taču Jānis jau ir atgriezies Latvijā.

 

J.Paipals atklāj, ka jau pašā sākumā viņam ir bijusi noruna ar Slēpošanas savienību, ka viņš nostartēs kvalifikācijā un brauks mājās.

 

"Man nebija nekādas norunas, vai es kvalificēšos vai ne, tāpat es nebūtu startējis 15 kilometru distancē. Pēc tam jau tika izgudrots, ka man vajadzētu startēt, taču es pateicu, ka to nevaru darīt, jo man ir jādodas uz darbu. Protams, es varēju samainīties darbā un visu izdarīt, bet kam man to vajag, ja no Slēpošanas savienības es tik un tā neredzu nekādu atdevi," saka Jānis.

 

Viņš arī piebilst, ka klasika nav arī īsti viņa distance.

 

"Šogad es arī neesmu gatavs startēt, jo pagājušajā vasarā tik daudz netrenējos. Taču tik un tā esmu sasniedzis labāko rezultātu klasikā, iegūstot 101 FIS punktu. Protams, 15 kilometru distancē startēs visi stiprākie sportisti, bet domāju, ka arī tur varētu labi nostartēt, ja tiktu labi sasmērētas slēpes. Taču es neesmu tīri fiziski gatavs startēt. Nopietni gatavošos nākamajam čempionātam un arī Olimpiādei Sočos," saka sportists.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

piekriitu par paipim par to ka slepossanas savieniibai nosplauties...piedalas labi, nepiedala-macins biezaaks...

pirms 10 gadiem, 2011.02.27 21:18

Sandis

maini uzvārdu, Papipalis laiž pa pēdejo starp mozambikāņiem.. piemēram Papalkins būtu ok

pirms 10 gadiem, 2011.02.27 10:19

Nja

Cilvēku skaudībai nav robežu, skatoties pēc komentāriem..
Bet Jānim tādu pašu gribasspēku arī turpmāk vēlu!

pirms 10 gadiem, 2011.02.26 15:08

K.

ja Soči iekrīt maiņas dienās?
bet vispār - veiksmes!

pirms 10 gadiem, 2011.02.25 20:28

Sports