Palīdzi skrienot!

Latvijā skriešanas tradīcijas kļūst stiprākas un stiprākas. Arvien vairāk bērnu, jauniešu un pieaugušo pievēršas šai nodarbei, kura uzlabo veselību un garastāvokli. Diemžēl ne visiem ir dots tas prieks izbaudīt skriešanas baudu. Tieši par šādiem bērniem ir nolēmusi parūpēties kompānija NIKE, kura RIGA RUN skrējiena ietvaros vēlas iedibināt jaunu tradīciju - PALĪDZI SKRIENOT!!!

Projekta ietvaros 12.septembrī Mežaparkā tiks rīkots labdarības skrējiens! Organizatori nolēmuši visas dalības maksas novirzīt ZIEDOT.LV projektam MAZAJĀM SIRSNIŅĀM. Skrējiena rīkotāji uz starta aicina visus, kuri ir gatavi veikt 10 km distanci. Atsevišķi notiks arī bērnu skrējiens. Uzņēmumi un draugu kopas četru cilvēku sastāvā varēs piedalīties speciālā stafetes skrējienā, kura ietvaros katram dalībniekam būs jāveic vien 2,5 km.  

Kopumā pasākums tiks veidots kā liels sporta festivāls, kura ietvaros notiks arī aerobikas treniņi, dažādas ar sportu saistītas prezentācijas. Tiek plānota arī Ginesa rekorda uzstādīšana. Visas dienas garumā skanēs mūzika. Tie, kuri nebūs gatavi veikt iezīmēto distanci tiek aicināti kuplināt līdzjutēju pulku. Visiem būs ar ko nodarboties.

 

Šī projekta ietvaros darbojas arī organizēts treniņu cikls BAUDA SKRIET MEŽAPARKĀ! Visi skriet un nūjot gribētāji tiek gaidīti Mežaparkā katru dienu. Parka celiņos ir iezīmētas trīs dažāda garuma trases. Darbojas arī Sportland inventāra nomas punkts. Savukārt ik ceturtdienu no plkst. 18:30 visus interesentus gaida kvalificēti treneri, kuri sniegs vērtīgus padomus jautājumos, kas skar skriešanu. Gatavosimies kopā ar citiem un būsim gatavi 12.septembrī veikt 10 km.

 

Organizatori cer, ka šis skrējiens kļūs par jaunu un labu tradīciju. Pieteikšanās NIKE RIGA RUN skrējienam tiks iesākta vistuvākajā laikā. Par to rīkotāji ziņos atsevišķi. Dalības maksa ir nemainīga un sastāda 5 LVL. Sīkāka informācija www.citysport.lv. Ziedosim Mazajām Sirsniņām un Palīdzēsim Skrienot!

 

Tiekamies Mežaparkā ik dienu, katru ceturdienu un 12.septembrī!!!

 

Ar mums skrien NIKE, Fit Line, draugiem.lv, radio SWH un biedrība "Sporta attīstības centrs".

Pievieno komentāru

Sports