Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par 2016. gada „Latvijas Jauniešu galvaspilsētas” titulu cīnīsies arī Madonas novads sadarbībā ar Gulbenes novadu

Izglītības un zinātnes ministrijas izsludinātajā konkursā “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” ir saņemti 10 pieteikumi no pašvaldībām, kuras vēlas nākamajā gadā kļūt par jaunatnes pasākumu centrālo norises vietu. Par to informē Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļas vecākā konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos Laura Zaharova.

13. oktobrī noslēdzās pieteikšanās konkursam, un tagad žūrija izvērtē saņemtos pieteikumus.

"Par iespēju 2016. gadā kļūt par pirmo Latvijas Jauniešu galvaspilsētu cīnās sešas republikas nozīmes pilsētas – Daugavpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne un Valmiera, Alūksnes, Cēsu un Siguldas novads, kā arī novadu apvienība - Madonas novads sadarbībā ar Gulbenes novadu. Uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem," stāsta L.Zaharova.

Latvijas Jauniešu galvaspilsētas statusa ieguvēja noteikšanā tiks ņemts vērā žūrijas vērtējums un sabiedrības balsojuma rezultāti. No šā gada 26. oktobra līdz 4. novembrim ikvienam būs iespēja konkursa mājaslapā www.jauniesugalvaspilseta.lv nobalsot par kādu no trim pilsētām, kas tiks izvirzītas finālam.

Konkurss tiek rīkots pirmo reizi, un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

Pievieno komentāru

Sports