Par domes kausu cīnās četras komandas 11

Gulbenē notika pilsētas domes kausu izcīņa hokejā, kurā piedalījās četras komandas. To sastāvos bija mūsu pilsētas un rajona hokejisti.

Pirmajā pusfinālā sacentās „Mezīši" un „Melnie"
Sīvā cīņā ar 4:3 uzvarēja „Mezīši". Pa diviem vārtiem guva Ritvars Stradiņš un Lauris Dārziņš, precīzas piespēles izdarīja Zintis Mezītis, Gints Mezītis un L.Dārziņš. Zaudētājiem divus vārtus guva Sandis Vītols, vienus - Ivo Kindzulis.

 

Precīzas piespēles atdeva Artūrs Deksnis, Igors Šakurovs un I.Kindzulis. Labāko spēlētāju balvas saņēma Mikus Mezītis un S.Vītols.

 

Otrajā pusfinālā tikās „Baltie" un „Sarkanie"
Ar 7:4 pārāki bija „Sarkanie". Viņiem trīs vārtus guva Igors Mežkuts, divus - Alberts Bubišs, pa vieniem - Ingolfs Lūsis un Ģirts Boks. Zaudētājiem visus vārtus guva Aivars Berkolds, bet piespēles izdarīja Ignats Safronovs, Ritvars Ohnovskis un Zigmunds Aizupietis. Par labākajiem spēlētājiem atzina I.Mežkutu un R.Ohnovski.

 

Spēlē par trešo vietu tikās „Melnie" un „Baltie"
Intriģējošā spēle beidzās 7:7, un nācās izpildīt pēcspēles soda metienus. „Baltajiem" neprecīzi bija I.Safronovs, Andris Jaunbērziņš, R.Ohnovskis un A.Berkolds. Savukārt „Melnajiem" kļūdījās S.Vītols, I.Kindzuli un Aivars Začs, bet precīzs bija Andis Augulis, un tas deva trešo vietu. Pamatlaikā uzvarētājiem trīs vārtus guva I.Kindzulis, pa vieniem - S.Vītols, Dzintars Abakoks, A.Začs un A.Augulis. Zaudētājiem pamatlaikā divas reizes izcēlās I.Safronovs un A.Berkolds, bet pa reizei - Uvis Vasiļenko, Oskars Zurkovs un R.Ohnovskis. Spēlē par labākajiem atzina U.Vasiļenko un A.Auguli, bet turnīra labāko spēlētāju balvas saņēma S.Vītols, Jānis Sudrabs, R.Ohnovskis un A.Berkolds.

 

Finālā sacentās „Mezīši" un „Sarkanie"
Ar 7:5 pārāki bija „Mezīši" un izcīnīja pirmo vietu. Uzvarētājiem trīs vārtus guva Toms Mezītis, divus - Indulis Stradiņš, pa vieniem - R.Stradiņš un L.Dārziņš, piespēli izdarīja Jānis Mezītis. Zaudētājiem trīs vārtus guva I.Mežkuts, divus - A.Bubišs, piespēles izdarīja Renārs Šķenders un Dzintars Vasiļjevs. Par spēles labākajiem hokejistiem atzina Sergeju Ivašinu un R.Stradiņu.

 

Labākajiem un atsaucīgākajiem - balvas
Kā turnīrs labākie tika apbalvoti I.Mežkuts, A.Bubišs, L.Dārziņš un I.Stradiņš.

 

Gulbenes Sporta centra dāvātās balvas saņēma Z. Mezītis un Ģ.Boks, tās pasniedza sporta centra direktors Ziedonis Lazdiņš.

 

Turnīra beigās sveikti tika cilvēki, kuri daudz darīja, lai šis turnīrs tiktu noorganizēts, sagatavoja laukumu un vadīja turnīru:Gulbenes sporta centra direktors Ziedonis Lazdiņš, stadiona darbinieki Kristīne Fjodorova, Varis Buliņš, Vladimirs Sircovs, galvenais tiesnesis Agris Libeks un galvenais sekretārs Vjačeslavs Ruļovs.

 

Vairāk foto skatīt: http://www.dzirkstele.lv/portals/foto_video/raksts.html?xml_id=12738

Pievieno komentāru

Komentāri 11

pareiz

tu kurā komandā spēlē, ja vispār spēlē?

pirms 12 gadiem, 2009.02.26 11:09

pareiz

vareeja taisiit, darba dienaas vakaros 19 00 viena speele, bij sals vairaaks nedeeljas peec kaartas sals un ledus, uztaisiit kaartiigu chempi.. nevis vienaa dienaa , atbrauc zaudee.. ataa..:)

pirms 12 gadiem, 2009.02.26 09:39

jaa

vajadzeeja to pasaakumu taisiit vairaakas reizes, piemeeram kaadas divas nedeeļas peec kaartas, lai puši var paciiniities taa kaartigi par to kausu, nevis vienaa diena zaudee un visas izredzes ir gar degunu!

pirms 12 gadiem, 2009.02.24 13:09

Hokejists...

Liels Paldies personīgi-Z.Lazdiņam,visiem stadiona darbiniekiem, kā arī visiem kuri palīdzēja organizēt šo pasākumu!

pirms 12 gadiem, 2009.02.23 19:07

Jā, komandas pa kluso mainīja spēlētājus un tas nebija zolīdi

pirms 12 gadiem, 2009.02.23 17:56

Visiem

Protams ka neesam nekaadi profinji, visi speeleejam un ciinamies.. un viss bi normaali, izspeeleeties tika visi kas gribeeja.....
Tikai viens siikums... vienaa, komandaa 10 speeleetaaji, otraa 6 .... tas tikai viens -

pirms 12 gadiem, 2009.02.23 17:39

..........

isi tur ir iesaaceeji...... :DDDDDDDDDDD

pirms 12 gadiem, 2009.02.23 16:46

sviests totālais nenāk no kāda jaunizceptā hokejista???????????????????????

pirms 12 gadiem, 2009.02.23 15:49

Sports