Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par III kārtas uzvarētājiem kļūst komanda „Madona”

Vakar Gulbenes stadionā norisinājās Gulbenes novada un Litenes kausa izcīņas sacensību smilšu volejbolā vīriešiem III kārta. Šis posms bija pulcējis piecpadsmit komandas: senioru grupā četras, bet vīriešiem pamatgrupā vienpadsmit, iepriekšējā kārtā spēlēja attiecīgi arī četras un desmit komandas.

V 40 grupas seniori spēlēja apli (katrs ar katru) līdz divu setu uzvarai. Nu jau trešo reizi arī par III kārtas uzvarētājiem kļuva komanda „Madona" (Māris Belorags, Jānis Sudārs, Gunārs Latkovskis un Jānis Feodarovs), kas visās spēlēs izcīnīja uzvaras. Viņi jau pirms pēdējās kārtas sev ir nodrošinājuši zelta medaļas, jo, atšķirībā no dāmām, kungiem nebūs finālposma.

 

Otro vietu, tāpat kā pagājušajā posmā, ieguva Litenes/Alūksnes apvienotā komanda „Serve", kuras sastāvā spēlē Vitālijs Platais, Aldis Muraško, Jānis Klaužs, Gunārs Mačeks.

 

Trešajā vietā Balvu komanda „IMUL - 68" (Imants un Aigars Kairiši). Ceturtie šajā posmā vēl viena Balvu vienība „Medavuha".

 

Jauno vīriešu konkurencē bija ieradušās vienpadsmit komandas - trīs no Madonas, pārējās komandas bija no Gulbenes un Litenes.

 

Komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās, no kurām pirmās divas iekļuva finālsešniekā, ņemot līdz savstarpējās spēles. Pirmais sešnieks savstarpēji izspēlēja apli, kā rezulātā pārsteigumu sagādāja komanda „Madona"(Matīss Ližbovskis un Jānis Āboliņš), kas uzvarēja visās spēlēs un izcīnīja pirmo vietu. Abos iepriekšējos posmos viņi bija ceturtie.

 

Lai noskaidrotu pārējos medaļniekus, bija jāskaita „mazie punkti". Pārliecinoši otrajā vietā - Gulbenes duets "Marķīzs" (Dzintars Vasiļjevs un Kārlis Karolis). Madonas komanda „Romāns" (Gatis Platpīrs un Vasīlijs Trusovs), kas iepriekšējā kārtās bija trešie un pirmie, ieguva trešo vietu. Litenes komanda „Brīvostas pārvalde" (Pēteris Priedītis, Andrejs Krikovs), uzņēmuši apgriezienus, no devītās vietas pirmajā posmā šoreiz izvirzījās ceturtie. Piektie - „Dzintari"(Māris Pazāns, Vilnis Meisītis), sestie - „Polaris"(Renārs Paiders, Roberts Platais).

 

Negaidīti no finālsešnieka tika izstumta komanda „Vāverīte", kas iepriekšējā posmā bija trešie, viņiem - septītā vieta. Astotie - UGD, devītie - Zefīriņi, desmitie - Gulbene, bet vienpadsmitie - „Nezāle", kas šajās sacensībās piedalījās pirmoreiz.

 

Pēc pirmajiem trīs posmiem ir skaidrs, ka cīņa par 1.vietu būs starp "Marķīzu", "Madonu" un "Romānu".

 

Pēdējais 4.posms kungu pamatgrupai notiks 21.augustā Litenes stadionā.

Pievieno komentāru

Sports