Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par uzvarētājām atkartoti kļūst komanda "Rūdža"

Svētdien, 15.augustā, Gulbenes stadionā norisinājās ceturtā, pēdējā no pamatturnīra kārtām Gulbenes novada un „Vidzemes būvnieks" kausa izcīņas smilšu volejbolā sacensībām sievietēm, kur vienpadsmit komandu konkurencē par uzvarētājām atkārtoti kļuva komanda Rūdža (Sanda Ragozina šoreiz duetā ar Mariku Vizuli).

Lielākais skaits komandu bija gulbenietes, tomēr peiteikto komandu vidū bija rēzeknietes, kā arī divas komandas bija jaunas. Tā kā šis posms bija beidzamais pamatturnīrā, līdz ar to noskaidrojās arī astoņas finālkomandas, kas jau šosvētdien, 22.augustā, Gulbenes stadionā sadalīs medaļu komplektus. Diemžēl uz 4.kārtu neieradās viena Lizuma un viena Lejasciema/Lizuma apvienotā komanda, tādejādi viņām tika liegta iespēja kvalificēties finālam.

Visas vienpadsmit komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās, kurās izspēlēja apli. No katras apakšgrupas divi labākie dueti kvalificējās finālsešniekam. Turpinājumā visas sešas komandas izspēlēja apli, līdz, ņemot vērā savstarpējo apakšgrupas spēli, rezultātā sestā šoreiz - komanda "Šoko" (Aija Vasiļjeva un Daiga Ņikitina), piekto vietu ieguva „Savējās" (Iluta Rudzīte un Inita Medne). Lai noskaidrotu 3.un 4.vietu, nācās skaitīt „mazos punktus". Ceturtās šajā posmā - rēzeknietes, komanda „Akadēmija", bet trešo vietu izcīnīja duets "Boom" (Madara Umure, Laura Stradiņa). Lai noskaidrotu 1.un 2.vietu, bija jāskaita „mazie punkti", tādejādi otrajā vietā - komanda „Ozo" (Solvita Vīcupa, Sandra Vaivode), bet par uzvarētājām kļuva „Rūdža" (S.Ragozina, M.Vizule).

Šajā posmā apbalvoja ne tikai uzvarētājkomandas, bet balvas bija sagādātas pirmajam sešniekam, kā arī sacensību sekretārei un sporta skolas trenerēm par komandu sagatavošanu.

Uzreiz pēc sacensībām tika paziņotas visas astoņas finālkomandas, kas cīnīsies par galveno titulu un kausu. Pašreiz kā pirmās kvalificējušās komanda „Rūdža", II - „Ozo", III - „Boom", 4. - „Akadēmija", 5. - „Savējās", 6. - „Šoko", 7. - L.L., 8. - „Optimistes". I vietu S 18 grupā jau ir nodro1šinājusi komanda „Boom". S 35+ grupā par zelta godalgām cīnīsies trīs komandas, bet visas nosauktās astoņas komandas galvenokārt cīnīsies par Gulbenes novada un „Vidzemes būvnieks" kausu.

Sacensību galvenais organizators Dzintars Vasiļjevs stāsta, ka šosezon dāmām visos 4 posmos kopumā ir startējušas 22 komandas. Viņš pateicas stadiona direktoram Ziedonim Lazdiņam un stadiona darbiniekiem par labi sagatavotiem laukumiem un iespēju atvēsināties zem aukstas ūdens šalts, kā arī sekretārei Marutai Blumbergai un, protams, SIA „Vidzemes būvnieks", personīgi Jānim Boktam.

22.augustā pulksten 10.00 Gulbenes stadionā notiks dāmu finālposms, bet kungiem pamatgrupai pēdējā posma sacensības notiks 21.augustā Litenē, savukārt, V 40+ grupas vīriešiem noslēdzošais posms būs 24.augustā pulksten 18.00 Gulbenes stadionā.

 

Pievieno komentāru

Sports