Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārbauda iemaņas pludmales volejbolā

20.augustā Rīgā, Daugavas stadionā noslēdzās „TIO volejs" finālsacensības volejbolā, kuras organizē Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar AS „Rīgas Piena kombināts", kā arī Rīgas Domes, Gulbenes un Kuldīgas pašvaldībām un Rīgas brīvostas atbalstu.

Šie volejbola svētki bērniem un jauniešiem tiek organizēti jau piekto vasaru pēc kārtas un interese par šīm sacensībām ir ļoti pieaugusi, par ko liecina kuplais komandu skaits, kā arī atzinība no dalībnieku un treneru puses. Lai tiktu uz Rīgas finālsacensībām, vispirms notiek atlases posmi reģionos - Gulbenē un Kuldīgā katrā pa diviem, no kuriem tad kopā labākās desmit komandas katrā vecuma grupā izcīna tiesības startēt Rīgā.

 

Šogad tiesības piedalīties finālsacensībās izcīnīja 106 komandas, taču par medaļām sacentās 101 komanda zēniem un meitenēm sešās vecuma grupās. Spēles finālā norisinājās uz laiku - 10 minūtes, kas radīja papildus spriedzi.

 

No Gulbenes novada uz finālposmu devās četras meiteņu komandas - divas B grupā, pa vienai C 1 un C 2 grupās. Vēl tiesības startēt Daugavas stadionā bija izcīnījusi viena zēnu komanda nelicencēto spēlētāju grupā, bet viņi savu dalību atsauca.

 

Vislabāk veicās mūsu jaunākajām volejbolistēm C 2 grupā, kur Lizuma/Gulbenes apvienotā komanda „Bārnijs" izcīnīja otro vietu. Desmit C 2 grupas meiteņu komandas bija sadalītas divās apakšgrupās, „Bārnijs" cīnījās pirmajā apakšgrupā un visās četrās spēlēs izcīnīja uzvaras, tādejādi nodrošinot sev vietu pirmajā četrniekā. Pirmajā finālspēlē Bārnijs sacentās ar vienaudzēm no Skrundas un ar rezultātu 17:13 bija pārākas pār savām pretiniecēm, bet pēdējā spēlē par 1.-2.vietu mūsu volejbolistes sacentās ar Daugavpils komandu un ar rezultātu 11:17 piekāpās viņām. Rezultātā izcīnīta otrā vieta. Komandas sastāvā spēlēja Sintija Martinova, Zane Pūcīte, Arnita Paldere un Maija Smiltniece, treneres Līvija Grīnberga un Ilona Grāvleja.

 

B grupā meitenēm, par pārsteigumu pašām sev un trenerei, komanda Gulbene I (Zane Žogota, Renāte Supe, Ilva Linuža, Aļona Mackeviča un Lita Āboliņa, trenere Ārija Samsonova) izcīnīja trešo vietu, lai gan par favorītēm no mūsu novada šajā grupā tika uzskatīta Lizuma/Gulbenes apvienotā komanda „Klaidones", kuras Gulbenes abos posmos bija godalgotajās vietās, savukārt, Gulbene I finālam Rīgā kavlificējās kā sestās no Gulbenes reģiona, jo Kuldīgas pusē bija tikai četras dalībkomandas, kas deva iespēju mūsu meitenēm cīnīties finālā.

 

Abas Gulbenes novada komandas bija iedalītas otrajā apakšgrupā. Uzreiz pirmajā spēle tikās abas mūsu vienības, kur Gulbene I ar rezultātu 16:13, pārspēja „Klaidones". Savukārt, „Klaidones" nospēlēja neizšķirti 17:17 ar kuldīdzniecēm, kuras finālā izcīnīja otro vietu. Pēc apakšgrupu spēlēm, Gulbene I kvalificējās finālčetrniekam, bet „Klaidonēm" bija jācīnās par 5.-6.vietu. Ar rezultātu 20:11, komanda „Klaidones" ieguva piekto vietu. Bet Gulbene I 19:12 pārspēja United teams no Rīgas, bet piekāpās Skolniecītēm no Zvejniekciema ar rezultātu 13:21, tādejādi nodrošinot sev trešo vietu.

 

C 1 grupā sesto vietu ieguva Lizuma komanda „Alins", viņas no savas apakšgrupas „izgāja" kā trešās, līdz ar to turpināja cīņu par 5.-6.vietu ar Preiļu komandu „Mockīši".

 

Trenere Ārijas Samsonova piebilst: „Šīs spēles bērniem dod iespēju vasarā kārtīgi izsportoties. Tā ir kustība, veselība, izturība. Bērni, kas piedalās „TIO volejs" sacensībās labāk sagatavojas ziemas sezonai. Šīs spēles tāpat kā pludmales volejbols attīsta bērna kustību uz laukuma. Tas, ka „TIO volejs" notiek arī Gulbenē ir ieguvums tiem bērniem, kuri grib spēlēt, bet kurus ne vienmēr var aizvest uz sacensībām citās pilsētās. "

 

Vēl viņa saka paldies visām savām audzēknēm par piedalīšanos Tio volejs un pludmales voeljbola posmos, kā arī viņu vecākiem par atbalstu visas vasaras gaitā.

 

Pievieno komentāru

Sports