Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārbauda sagatavotību pirms novada ziemas sporta spēlēm

18. un 19.janvārī Gulbenes sporta centrā norisinājās Gulbenes pilsētas atklātās ziemas sporta spēles dambretē, novusā un galda tenisā. Šīs varētu nosaukt kā pārbaudes sacensības pirms novada ziemas sporta spēlēm, kas notiks 31.janvāri un 1.februārī.

Sestdien uz novusa sacensībām bija pulcējušies piecpadsmit vīrieši un septiņas dāmas. Sievietes savstarpēji izspēlēja „apli” – katra ar katru. Visās sešās spēlēs uzvaras guva un rezultātā pirmo vietu izcīnīja Dagmāra Rakule no Tirzas. Otro vietu ar četrām uzvarām, vienu neizšķirtu un vienu zaudējumu ieguva Megija Ķelle no Stāmerienas, bet trešajā pozīcijā ar tik pat izcīnītiem punktiem - Lāsma Kazjukoviča (Gulbene). Vietu izšķīra „mazie punkti”, kur viņa no otrās vietas atpalika par vienu punktu.

Kungi tika sadalīti divās apakšgrupās, kurās izspēlēja apli. Kā pirmie no apakšgrupām „izgāja” Jānis Āre (Druviena) un Edgars Vāgentrocis (Daukstes), kā otrie – Voldemārs Pērkons (Litene) un Dainis Ķelle (Stāmeriena), bet kā trešie – Bernards Garais un Ivars Briedis (abi Gulbene). Finālsešnieks turpināja cīņu par pilsētas čempiona titulu. Cīņas bija līdzīgas un nereti noslēdzās neizšķirti.

Ar trīs uzvarām un diviem „ničiem” par uzvarētāju novusā kļuva D.Ķelle, otrais – E.Vāgentrocis, bet trešais - J.Āre.

Dambretes turnīram bija pieteikušies astoņi „spēlmaņi”. Pēc apļa sistēmas noskaidrojās, ka par uzvarētāju Gulbenes pilsētas atklātajās sporta spēlēs dambretē kļuvis Edvīns Eglīte, kurš izcīnīja piecas uzvaras un divos mačos cīnījās neizšķirti. Otrajā pozīcijā - Jānis Bokalders. Arī viņam - piecas uzvaras, taču viens neizšķirts un viens zaudējums. Trešo vietu izcīnīja Jānis Ļoļāns.

Svētdien sporta centrā spēkiem mērojās galda tenisisti. Savas prasmes demonstrēja astoņas dāmas un septiņpadsmit kungi. Lai noskaidrotu labākās, galda tenisistes sievietes savstarpēji izspēlēja apli. Visās septiņās spēlēs uzvaras guva Klinta Krama no Druvienas, kļūstot par čempioni. Ar piecām uzvarām un diviem zaudējumiem cīnījās trīs dāmas, tomēr, skaitot setu attiecību, otro vietu izcīnīja vēl viena druvieniete Vaira Kalniņa, bet trešajā pozīcijā - Inga Pērkone (Ranka).

Vīrieši tika sadalīti četrās apakšgrupās, finālastotniekam kvalificējās divi labākie apakšgrupu spēlētāji: Agris Koris, Jānis Gibala, Aigars Žvīgurs, Aivars Korns, Andris Neilands, Bernards Garais, Dainis Neilands un Ziedonis Začests. Finālspēlēs bez zaudējumiem cīnījās D.Neilands, kļūstot par pilsētas atklāto sporta spēļu čempionu galda tenisā. Ar piecām uzvarām un diviem zaudējumiem A.Neilands ierindojās otrajā pozīcijā, bet trešais - A.Žvīgurs.

Šosvētdien, 25.janvārī, pulksten 8.30 uz Ušura ezera notiks Gulbenes pilsētas un Jaungulbenes pagasta atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā. Savukārt 26.janvārī pulksten 12.00 plānotas arī distanču slēpošanas sacensības, kas varētu norisināties uz pilsētas dambja (sekot līdzi informācijai).

Pievieno komentāru

Sports