Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārbauda veiklību miniriteņbraukšanas un miniorientēšanās sacensībās

Bērniem un jauniešiem svētdien arī notika sportiskas aktivitātes. Vispirms varēja sacensties miniriteņbraukšanas sacensībās, kur dalībnieki mēģināja maksimāli īsākā laikā veikt konkrētu distanci ar dažādiem šķēršļiem. Vairāk foto šeit.

Bija izdalītas piecas vecuma grupas. Pašā jaunākājā grupā līdz sešiem gadiem meitenēm uzvarēja Beāte Jundze (5 gadi), bet otrajā vietā - Līva Salmiņa (3 gadi).

 

Zēniem ātrākais riteņbraucējs bija Reinis Ābeltiņš, otrais - Rolands Cīrulis (abiem 6 gadi), bet trešais Emīls Graudiņš (5 gadi).

 

Otrajā vecuma grupa 7.-9.gadi zēniem pa uzvarētāju kļuva Kristers Eduards Usārs, otrais Reinis Rikveilis, bet trešajā vietā - Reinis Jundzis.

 

Pārējo grupu dalībniekiem vēl bez riteņbraukšanas bija jāšauj ar pneimatisko šauteni mērķī. 10.-12. gadu grupā ātrākais bija Ričards Deksnis, otrais - Renārs Kokorevičs, trešais - Kristers Brīvība.

 

Vecuma grupā no 13.-15. gadiem meitenēm visveiksmīgāk startēja Līva Fjodorova, otrā - Viktorija Fičora. Zēniem pirmajā vietā - Edgars Baldonis, otrais - Andris Paņins, bet trešais - Kristaps Fjodorovs.

 

Vecākajā grupā no 16 gadiem ātrākā bija Sigita Širaka, otrā - Dace Zaķe, bet trešā - Zane Ivanova.

 

Zēniem uzvarēja Viktors Borisovskis, otrajā vietā - Jānis Bošs.


Pēc riteņbraukšanas sacensībām sākās miniorientēšanās. Diemžēl nepatīkamie laika apstākļi bija nobiedējuši nevienu vien sportotgribētāju. Miniorientēšanās notika stadionā, tā ka apmaldīties nevarēja neviens dalībnieks. Bija četras vecuma grupas.

 

Jaunākajā uzvarēja Kristers Eduards Usārs. Otrajā grupā zēniem ātrākais bija Krists Karolis, otrais - Andris Lēģeris, bet trešais - Renārs Kokorevičs.

 

Meitenēm uzvarēja Agneta Švarce Švampāne. Trešajā grupā par uzvarētājiem kļuva Egīls Bošs un Līva Fjodorova.

 

Vecākajā grupā pirmais - Viktors Borisovskis.

Pievieno komentāru

Sports