Pārceļ hokeja turnīru

Šosvētdien, 16.janvārī, Gulbenes stadiona slidotavā bija paredzētas Gulbenes pilsētas kausa izcīņas sacensības hokejā "Gulbene 2011", taču nepastāvīgu laika apstākļu dēļ tās uz nedēļu tiek pārceltas, ziņo Gulbenes novada domes izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākais konsultants Ziedonis Lazdiņš.

"Vienu dienu gaisa temperatūra ir virs nulles, otrā - zem nulles. Sinoptiķi prognozē, ka brīvdienās gaisa temperatūra varētu atkal pazemināties, taču mums pirms turnīra būtu vajadzīga vismaz diena, lai sagatavotu laukumu - uzzīmētu līnijas un uzaudzētu vēl nelielu ledus kārtiņu. Tādēļ tomēr nolēmām čempionātu pārcelt uz nedēļu. Savukārt pēc tam atkarībā no laika apstākļiem tiks noteikts Gulbenes pilsētas atklātās kausa izcīņas sacensību hokejā "Gulbene 2011" datums, kas bija paredzēts 23.janvārī," saka Z.Lazdiņš.  

Arī slidotavas darbība būs atkarīga no laika apstākļiem. Ja gaisa temperatūra pieturēsies zem 0 grādiem, ikviens varēs baudīt slidošanas un hokeja spēles priekus, taču, ja būs atkusnis, slidotava būs slēgta. Par to liecinās arī paziņojums pie stadiona un slidotavas.

Pievieno komentāru

Sports