Pārceļ Pasaules kausa izcīņas posma sacensības bobslejā

Jau rakstījām, ka biezās sniega segas dēļ tika atcelts no 17. līdz 21.decembrim Čezānas trasē Itālijā paredzētais Pasaules kausa izcīņas ceturtais posms bobslejā. Šī posma sacensības divniekiem tika pārceltas uz Sanktmoricu, un tās notiks 15.janvārī, savukārt četrinieku sacensības notiks Soltleiksitijā 13.februārī.

Latvijas bobsleja izlases treneris Sandis Prūsis ir izteicies, ka tas pat esot labi - divniekiem tādējādi vienā nedēļā būs divi starti un būs iespēja piestrādāt pie Jāņa Miņina un Daumanta Dreiškena jaunajām divnieku kamanām, savukārt četriniekiem šis variants ir labs tādēļ, ka pēdējos divos gados Soltleiksitijas trasē ir labi gājis - iegūta 3. un 4.vieta.

 

Svētku laikā bobslejisti varēja baudīt brīvdienas, taču jau šīs nedēļas beigās notiks nākamais Pasaules kausa izcīņas posms. Tas ir paredzēts no 9. līdz 11.janvārim Kēnigzē, Vācijā.

 

Pasaules kausa kopvērtējumā J.Miņina/ D.Dreiškena divnieks šobrīd ieņem 20.vietu, Edgara Maskalāns/ Raivja Broka divnieks - 15.vietu. Četrinieku sacensībās J.Miņina/ D.Dreiškena/ Oskara Melbārža/ Intara Dambja ekipāža ir augstajā 4.vietā, savukārt E.Maskalāna/ Pāvela Tulubjeva/ Raivja Broka/ Reiņa Rozīša ekipāža - 9.vietā.

Pievieno komentāru

Sports