Pārliecinoši uzvar igauņus

Vidzemes hokeja čempionāta 1./2.līgā FHK „Gulbene" komanda Igaunijas pilsētā Tartu ar 5:1 uzvarēja vietējo klubu „Ruutel".

Spēle notika milzīgajā tirdzniecības centrā „Lounakeskus". Abu komandu spēlētājiem traucēja stipri nekvalitatīvais ledus, kā arī ventilācijas trūkums. Tiešām nesaprotu, kāpēc Latvijas komandām jābrauc tik tālu, lai izbaudītu antihokeja apstākļus.

Pirmie vārti jau ceturtajā minūtē

Jau ar pirmajām minūtēm izpaudās gulbeniešu pārsvars un ceturtajā minūtē tika gūti pirmie vārti. Daiņa Ozoliņa piespēli vārtu guvumā pārvērta Deniss Kozlovskis. Nākamais vārtu guvums bija jāgaida desmit minūtes. Trešdaļas izskaņā Gata Rikveiļa un D.Kozlovska saspēli ar precīzu metienu noslēdza Dmitrijs Novikovs.

Otrajā trešdaļā mūsu hokejisti samazināja apgriezienus, un to izmantoja saimnieki. Tartu komanda uzbruka vairāk, bet lieliski vārtos darbojās Mikus Mezītis, kuram šī bija pirmā spēle FHK „Gulbene" sastāvā. Spēlēt gulbeniešu sastāvā Mikus piekrita, jo mūsu pirmais vārtsargs devās strādāt uz ārzemēm. Otrās trešdaļas vidū igauņiem tomēr izdevās izcili precīzs metiens, un pirms trešās trešdaļas rezultāts bija tikai 2:1.

Spēlē savu ierasto hokeju
Pārtraukumā no tika nopietna vīru saruna, un noslēguma trešdaļā mūsu komanda atkal spēlēja savu ierasto hokeju. Tas deva jūtamu rezultātu. Trešos vārtus guva D.Kozlovskis pēc Alberta Bubiša piespēles. Pēc četrām minūtēm, saņēmis piespēli no D.Novikova, uz vārtiem izrāvās G.Rikveilis. Vārtsargs ripu atsita, bet precīzs bija Vjačeslava Ruļova „šāviens" - 4:1. Piektos vārtus guva D.Kozlovskis pēc Ritvara Ohnovska piespēles. Komandā ir arī savs Rēdlihs, kurš kašķīgiem pretiniekiem var ierādīt vietu. Vienu tādu „esti pois" izmācīja Ritvars un guva pārliecinošu uzvaru.

Komandā spēlēja arī Igors Šakurovs, Rinalds Sirmais, Andris Āboliņš un Ivo Kindzulis.
FHK „Gulbene" komandai nākamā spēle būs 10.novembrī Valmierā pulksten 21.05 ar HK „Smiltene '09". Smiltenieši ir vieni no 1./2.līgas līderiem, tāpēc spēle gaidāma nopietna.