Pārliecinoši uzvar Kuldīgas futbolistus 5

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene 2005" komanda Kuldīgā ar 5:0 uzvarēja vietējo futbola klubu.

Uzvara ļoti pārliecinoša, bet pilnībā neataino spēles gaitu. Gulbeniešu nospiedošais pārsvars materializējās tikai piecos vārtos. Pie tam, pie rezultāta 0:0 bija kļūda aizsardzībā, un saimnieki guva vārtus. Tos gan neieskaitīja, jo bija aizmugure.

Pirmais panākums nāca puslaika vidū, kad no tuvas distances precīzs bija Aleksandrs Ivanovs. Vēl pēc pāris minūtēm soda laukumā tika nogāzts Vladimirs Kopča un Sergejs Mišins realizēja 11 m soda sitienu. Rezultāts kļuva 2:0.

Puslaika izskaņā precīzs bija Igors Tolačs un atpūtā komandas devās pie 3:0 gulbeniešu labā.

Otrajā puslaikā saimnieki sāka spēlēt asāk un vienā no epizodēm sarkano kartiņu un 11m nopelnīja kuldīdznieku vārtsargs. Piespriesto soda mēru precīzi izpildīja Dmitrijs Vorobjovs un jau bija 4:0.

Tika vairākkārt mainīti spēlētāji, un laukumā devā arī Jānis Lapss. Viņa cīņa laukumā un lieliski izpildītie auta metieni deva papildus degsmi komandai. Tika izpildīti vairāki bīstami soda sitieni (vienreiz saimniekus glāba vārtu pārliktnis), līdz beidzot standartsituāciju izmantoja V.Kopča un rezultātā uzvara ar 5:0. Šis panākums nodrošināja mums līderpozīcijas čempionātā, jo pārējie konkurenti spēlēja neizšķirti.

Spēles protokols: I.Labuts, I.Korabļovs, A.Ivanovs, S.Pihockis, T.Mežs, I.Tolačs(52'I.Sputajs), S.Mišins, R.Pirktiņš(52'I.Gluško), V.Kopča(72'J.Lapss), D.Vorobjovs, J.Radevičs

Vārtus guva: 24'A.Ivanovs, 27'S.Mišins(no 11m), 37'I.Tolkačs'

53'D.Vorobjovs(no 11m), 60'V.Kopča

Brīdinājumi: V.Kopča 49'

Skatītāji: 150

Nākamā spēle FB 'Gulbene 2005" notiks 5.jūnijā 18.00 Gulbene sporta centra stadionā. Tā būs pirmā spēle savā laukumā, un mēs uz to gaidām visus futbola cienītājus.

No pulksten 11.30 notiks B.Jamkovija piemiņas turnīrs futbolā zēniem (mazajā stadionā), bet no pulksten 15.00 lielajā stadionā būs futbola atrakcijas, darbosies bufete, mūs priecēs dejotāji un karsējmeitenes, muzikāli izklaidēs DJ un informatīvo bloku vadīs Kārlis Karolis.

Turnīra tabula

VKomandaSUNZGV:ZVP1.FB Gulbene-2005541013:1132.FS Metta/LU532010:0113.FK Spartaks532013:3114.FC Jūrmala53118:5105.FK Daugava/RFS52307:396.SK Liepājas Metalurgs-2522112:287.BFC Daugava-242028:568.FK Auda50412:449.FK Tukums 2000/TSS50233:12210.Valmieras FK/BSS50232:13211.FK Jelgava-240130:3112.FK Kuldīga50052:300

Komentāri 5

Rainis to x

Diemžēl Gulbenē Jelgava guva savus pirmos vārtus pēc vārtsarga Igora kļūdas, piespēlējot bumbu pretinieka kājās :) Par laimi, rezultāts tajā brīdī palika 6:1! Malači Gulbenes komanda..

pirms 9 gadiem, 2010.06.06 12:41

Fans2

JAVELK MUGURĀ ORANŽIE KREKLI - Redzēju, ka mūsejie spēlē oranžā formā .

pirms 9 gadiem, 2010.06.01 15:09

x

5.junija speles rezultativaka komanda pret visnerezultativako komandu,piektaja spele Daugavai-2 ar 0-1 pakasa Jelgava,cerams Gulbene nebus pirma komanda,kurai ieliks golu.
Izskatas ka speles diena labi noorganizets pasakums solas but :)

pirms 9 gadiem, 2010.06.01 11:08

Fans

Izskatas ka 1. majas spele bus normals pasakums visas dienas garuma,noteikti jaiziet,domaju ka cilveku vajadzetu but pilnam tribinem.

pirms 9 gadiem, 2010.06.01 11:05

lasītajs

Nebijis rezultāts Gulbenes fubola vēsturē. Lajuks @ Co liekās nopietni ķerās pie lietas.Varbūt