Pārliecinoši uzvar rauniešus

Vidzemes hokeja čempionātā HFK "Gulbene" komanda ar 11:2 sagrāva Raunas „Bruģi".

Šī pārliecinošā uzvara nāca smagi un prasīja daudz spēka un emociju.

Pirmie pie vārtu guvuma trešajā minūtē tika pretinieki. Pēc minūtes Didzis Stāvavens no Vjačeslava Ruļova piespēles izlīdzināja rezultātu. Mūsu komanda uzbruka vairāk, bet trešdaļas izskaņā pretinieki panāca 2:1. Abos vārtu zaudējumos uzdevumu augstumos nebija ne vārtsargs, ne arī aizsargi.

Otrajā trešdaļā komanda uzņēma apgriezienus, un drīzumā Kaspars Liepiņš izlīdzināja rezultātu. Pēc piecām minūtēm Ingars Andževs no Jāna Pāvuliņa piespēles panāca 3:2. Turpinājumā divas reizes tika realizēts skaitliskais vairākums. Vispirms Raimonds Lenčiks izmantoja J.Pāvuliņa piespēli, bet pēc tam V.Ruļova un R.Lenčika piespēles vārtu guvumā pārvērta K.Liepiņš. Trešdaļas pēdējās sekundēs vārtus guva Andris Jaunbērziņš no Daiņa Ozoliņa piespēles. Pēc otrās trešdaļas jau 6:2.

Trešā trešdaļa sākās ar V.Ruļova ātri gūtajiem vārtiem (piespēle no I.Andževa). Turpinājumā vārtus guva tikai gulbenieši: R.Lenčiks no K.Liepiņa piespēles - 8:2, V.Ruļovs no R.Lenčika piespēles - 9:2, A.Jaunbērziņš no D.Ozoliņa piespēles - 10:2, V.Ruļovs - 11:2.

Pēc šīs uzvaras gulbenieši ieņem ceturto vietu turnīra tabulā.

Nākamā spēle HFK "Gulbene" notiks 13.decembrī Valmierā pulksten 18.15 ar Cēsu „Stingers".