Pārspēj komandu “FOX” 8

"Rubatieši" pastumj malā vēl vienu līderkomandu
24.oktobrī "Rubates" hokejisti tikās ar komandu "FOX" un pieveica viņus ar rezultātu 9:1, informē komandas pārstāvis Dzintars Vasiļjevs.

Spēles sākums neliecināja, ka šī būs viegla cīņa. Pirmos vārtus guva "rubatieši" - ripu vārtos raidīja Pēteris Melbārdis pēc Sanda Vītola piespēles, bet jau pēc apmēram divām minūtēm pretinieki atbildēja ar rezultatīvu metienu pa vārtiem. Šie vārti tika gūti, pretiniekiem esot vairākumā. Tie bija viņu pirmie, bet, kā vēlāk izrādījās, arī vienīgie spēlē gūtie vārti. Pirmais periods tā arī beidzās - 1:1.

Otrajā periodā jau nedaudz vairāk bija jūtams "rubatiešu" pārsvars. Mūsu hokejistiem šajā periodā izdevās gūt divus vārtus, savukārt komanda "FOX" nespēja uz to atbildēt. Skaistus vārtus izgājienā viens pret viens šajā periodā guva Igors Mežkuts, savukārt Uģis Kindzulis raidīja ripu vārtos pēc Jāņa Sudraba piespēles.

Pretinieki salūzt pavisam

Trešajā periodā komanda "FOX" salūza pavisam un pārsvarā dominēja "rubatieši". Jau pirmajā trešā perioda minūtē vārtus atkal guva I.Mežkuts pēc J.Sudraba un P.Melbārža piespēlēm. Pēc apmēram divām minūtēm pārsvaru palielināja Aivars Začs pēc Uģa Melbārža piespēles, un vēl pēc minūtes savus trešos vārtus guva I.Mežkuts pēc Aivara Berkolda un U.Kindzuļa piespēlēm. 41.minūtē, gūstot komandai jau septītos vārtus, ripu vārtos raidīja A.Berkolds, viņam asistēja S.Vītols un J.Sudrabs. Pēc neilga brīža A.Berkolds guva vēl vienus vārtus pēc U.Kindzuļa piespēles. Pašā spēles izskaņā, gūstot devītos vārtus, punktu šai cīņai pielika Ignats Safronovs (piespēlēja Dzintars Abakoks). Jāpiebilst, ka šie vārti tika gūti vairākumā.

Labākais starp vārtsargiem

"Rubates" hokejisti pa pretinieku vārtiem izdarīja 33 metienus, komanda "FOX" - 14 metienus. "Mums vārtus atkal ļoti labi sargāja Mikus Mezītis. Vārtsargu statistikas tabulā viņš pašreiz atrodas 2.vietā, taču tas tā ir tikai nosacīti un varētu pat teikt, ka viņš ir 1.vietā, jo vārtsargs, kurš pašreiz ir 1.vietā, ir aizvadījis tikai vienu spēli, savukārt Mikus ir aizvadījis visas sešas spēles," stāsta Dz.Vasiļjevs.

"Mums atkal ir izdevies pastumt malā vienu no līderkomandām. Tagad no līderiem ir palikusi vairs tikai komanda "Raunas bruģakmens". Šai komandai, tāpat kā mums, pašreiz ir 5 uzvaras un 1 zaudējums. Domāju, ka mēs varam pieveikt arī šo komandu, jo pašreiz mūsu komanda vēl tikai uzņem apgriezienus."

Kā allaž "rubatiešus" atbalstīja prāvs līdzjutēju pulciņš, par ko spēlētāji viņiem saka lielu paldies un cer, ka viņiem no spēles izdodas gūt pozitīvas emocijas.

Nākamo spēli "rubatieši" aizvadīs pret "Smiltenes vanagiem" 29.oktobrī pulksten 21.20.