Pārspēj tukumniekus 4

Kārtējo uzvaru Latvijas pirmās līgas čempionātā izcīnīja FB "Gulbene 2005" futbolisti, ar 5:2 pārspējot FK "Tukums 2000/TSS" komandu.

Šajā spēlē gulbeniešu sastāvā debitēja trīs futbolisti - japānis Minori Sato, čīlietis Karloss Mansilla un bijušais Skonto un Latvijas izlases futbolists Oļegs Laizāns. Gulbenes komandas uzbrukumi vainagojās ar gūtiem vārtiem jau sestajā minūtē. Vārtsarga atsisto bumbu vārtos raidīja M.Sato. Vēl pēc neilga laika vienu no savām daudzajām izdevībām izmantoja Vladimirs Kamešs un rezultāts kļuva 2:0. Vēl pēc pāris minūtēm viesu spēlētājs tika noraidīts no laukuma par „pēdējās cerības" sodu.

Ņemot vērā, ka viesi no Tukuma ieradās bez maiņām, viņu liktenis bija bezcerīgs. Pirmā puslaika izskaņā laukumā notika divu Gulbenes spēlētāju sadursme, kura beidzās ar smagu galvas traumu Aleksandram Ivanovam un izsistu zobu Janam Radevičam. Izsauktā „ātrā palīdzība" tika piedāvāta... no Balviem. Tur nu mēs esam nonākuši, pat medicīna ir optimizēta. Aleksandrs ar pašu spēkiem tika nogādāts slimnīcā, kur viņam nācās uzturēties vairākas dienas.

Puslaika izskaņā mūsējie guva vēl vienus vārtu (V.Kamešs) un atpūtā komandas devās pie 3:0 FB "Gulbene 2005" labā.

Otrajā puslaikā laukumā notika dīvainas lietas. Gulbenieši uzbruka daudz, bet viesi izmisīgi aizsargājās. Toties viņiem izdevās divas reizes bumbu raidīt mūsu vārtos, un rezultāts kļuva 3:2. Spriedzi laukumā mazināja Igors Korabļovs, kura tālsitiens bija izcili precīzs un rezultāts kļuva 4:2. Igors jau vairākas nedēļas strādā par mūsu jauno futbolistu treneri, un mazajiem gulbeniešiem bija liels prieks redzēt sava trenera lielisko spēli.

Komandā tika veiktas vairākas spēlētāju maiņas un piektos vārtus guva uz maiņu iznākušais Igors Tolkačs. Mūsu novadnieks Jānis Lapss šoreiz nespēlēja, jo guvis nelielu traumu.

Nākamā spēle FB "Gulbene 2005" pirmajā līgā Gulbenes stadionā notiks 14.augustā pulksten 18.00, kad pie mums viesosies pašreizējā trešās vietas komanda RFS/Daugava no Rīgas.

Spēles protokols. FB Gulbene 2005 - A.Nikoļskis, A.Ivanovs(O.Laizāns 36'), K.Jeļkins, M.Sato, I.Gluško(I.Sputajs 46'), S.Mišins(D.Vorobjovs 70'), V.Kamešs(I.Tolkačs 70'), K.Mansilla, K.Dinsbergs, I.Korabļovs, J.Radevičs((N.Sitenkovs 38').

Vārtus guva. M.Sato 6', V.Kamešs 14', 38', I.Korabļovs 69', I.Tolkačs 78'.

Tiesneši. V.Čerņikovs, A.Mileika, A.Griščenko(visi Rīga), spēles inspektors Vladimirs Kloss(Rēzekne).

Skatītāji. 500.

FB "Gulbene 2005" otrā komanda Latvijas otrās līgas čempionātā izbraukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Ludzas futbolistiem. Arī šeit mūsu futbolisti ir līderi.

Pirmās līgas tabula

VKomandaSUNZGV:ZVP1.FB Gulbene-200514131046:8402.FC Jūrmala1492328:12293.FK Daugava/RFS1484236:11284.SK Liepājas Metalurgs-21484238:18285.FS Metta/LU1465326:11236.BFC Daugava-21452718:20177.FK Spartaks1343623:21158.Valmieras FK/BSS1343617:27159.FK Auda1435611:221410.FK Tukums 2000/TSS1426622:311211.FK Jelgava-2142399:21912.FK Kuldīga1400146:780

Komentāri 4

Gerds Millers to Arcix 10

Liels paldies par informāciju šajā (ne)informācijas laikmetā. Cerēsim visi kopā un, ja vajag, arī palīdzēsim viens otram, lai Gulbenē būtu labs futbols, kā sen jau pietrūka!

pirms 9 gadiem, 2010.08.10 21:54

Arcix 10, to gerds millers

Allles cu zammen, vecais. Vari necepties, ar stadionu nākošajā sezonā viss būs OK. Arī ar komandu. Bet tu vari pieteikties ar savu pienesumu futbola bāzes uzlabošanā.

pirms 9 gadiem, 2010.08.10 20:59

gerds millers

Vai kāds domā, kā gatavot Gulbenes stadionu nākošgada LMT virsligas spēlēm? Ir pēdējais laiks ne tikai domāt, bet arī darīt- skatītāju sēdekļi, pretīgais traumasfalts laukuma malā u.t.t. Gulbenes (un Vidzeme vispār) skatītāji sen ir pelnījuši redzēt labu futbolu, bet galvenais- lai mazajiem puikām ir no kā mācīties un ņemt piemēru! Un tāpēc steigšus jākārto stadions! Steigšus, lai nav "alles kaput". Ende.

pirms 9 gadiem, 2010.08.10 17:25