Pasaules kausa izcīņas sacensībās aizvada piekto posmu

Mūsu bobslejisti Daumants Dreiškens un Edgars Maskalāns ar komandas biedriem ir aizvadījuši jau piekto posmu Pasaules kausa izcīņas sacensībās.

Četriniekos Jāņa Miņina/ D.Dreiškena/ Oskara Melbārža ekipāža pēc pirmā brauciena atradās ceturtajā vietā, bet otrajā - uzrādīja piekto labāko rezultātu, šādu vietu ieņemot arī divu braucienu summā. Jāpiebilst, ka pēc finiša J.Miņina ekipāža piedzīvoja kritienu, bet tas viņu rezultātu neiespaidoja, par laimi, netika gūtas arī traumas.  

E.Maskalāna četrinieks pēc pirmā brauciena atradās 13.vietā, otrajā braucienā uzrādīja 11.labāko rezultātu un divu braucienu summā pakāpās uz 12.pozīciju.

 

Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā četriniekiem J.Miņina kvartets saglabāja 2.vietu, savukārt E.Maskalāns pakāpās uz 10.vietu.

 

Divnieku sacensībās J.Miņins/ D.Dreiškens izcīnīja 9.vietu, savukārt E.Maskalāns ar stūmēju Raivi Broku pirmajā braucienā ierindojas 21.pozīcijā, diemžēl atkal nekvalificējoties otrajam braucienam.

 

Šodien LTV1 tiešraidē ikviens varēs vērot balsojuma "Latvijas Gada balva sportā 2009" apbalvošanas ceremoniju. Balvas tiks pasniegtas 13 nominācijās. Arī bobslejisti ir starp nominantiem. Sporta līdzjutēji, piedaloties līdzjutēju balsojumā, varēs arī noteikt populārāko sportisti vai sportistu, vadoties pēc atlētu sportiskajiem rezultātiem 2009.gadā.

Pievieno komentāru

Sports