Pasaules kausa posms Itālijā atcelts

Gan Edgars Maskalāns, gan Daumants Dreiškens liek cerības uz nākamajām sacensībām

Šīs nedēļas sākumā "Dzirkstele" elektroniski sazinājās ar mūsu bobslejistiem Daumantu Dreiškenu un Edgaru Maskalānu un vēlējās noskaidrot, kā viņi vērtē iepriekšējās sacensības Īglsā, Austrijā.

Varēja tikt arī augstāk Daumants Dreiškens atklāj, ka viņš ar komandas biedriem ir apmierināts par startu četrinieku sacensībās, taču diezgan reāli ir bijis pabūt arī augstākā pozīcijā.

 

"Šoreiz paši bijām pārsteigti par labo starta laiku četriniekos. Visi stūmēji acīmredzot sāk sasniegt savu labāko fizisko kondīciju. Varam konkurēt ar jebkuru citu komandu. Savukārt ar divnieku joprojām neesam tikuši skaidrībā. Tiek mēģināti dažādi regulējumi un braukšana arī nav tik slikta, cik ir tas rezultāts. Es nemāku komentēt, kāpēc mums tas divnieks neiet. Darbosimies tālāk un cerēsim, ka sāks slīdēt labāk," saka Daumants.

 

Edgars Maskalāns "Dzirkstelei" stāsta, ka Īglsas trase nav pati sarežģītākā, bet arī šajā trasē ir pietiekami viltīgas virāžas, kas nepieļauj kļūdas.

 

"Braucis šajā trasē esmu diezgan daudz, tā tika labi iepazīta, kad vēl sāku pilotēt bobu. Sezonas sākumā šajā trasē parasti notiek bobskolas treniņi, kur piedalās jaunie bobsleja piloti. Ja nemaldos, 2004./ 2005.gada sezonā pat uzvarēju bobskolas sacensībās. Protams, tās nevar salīdzināt ar Pasaules kausa vai Eiropas kausa sacensībām," stāsta bobslejists.

 

Plinti krūmos nemetīs

Par četrinieku sacensībām E.Maskalāns saka tā: "Man ir viss skaidrs - tur slikti nobraucu 2.braucienu, tāpēc tikai 15.vieta. Iespējams, arī startā kaut kas nebija kā vajag, jo, skatoties sacensību protokolu, redzams, ka jau pie otrās laika kontroles diezgan daudz zaudējām savam pirmajam braucienam, kaut starta ieskrējiens bija tikai 0,01 simtdaļu lēnāks. Sportā ir uzvarētāji un ir zaudētāji, neko darīt... Taču plinti krūmos netaisāmies mest," norāda sportists.

 

"Divniekos jau treniņos bija grūtības tikt starp 20 labākajiem, kaut arī braucām ne sliktāk kā pārējie. Šobrīd ir grūti pateikt, kāpēc tā, varbūt slieces nebija īstās vai kas cits."

 

Tagad viņš ar komandas biedriem jau domā par nākamajām sacensībām. Taču tās diemžēl nenotiks Čezānas trasē, jo šis posms ir atcelts.

 

Jau pirmdien E.Maskalāns teica, ka Čezānā tobrīd bijis kā sūnu ciemā - sniegs esot piesnidzis gandrīz 1,5 metrus biezā kārtā, ar auto bijis grūti pārvietoties. Edgars vēl cer, ka itāļi pagūšot iztīrīt trasi un treniņi varēs notikt. Taču otrdienas vakarā sacensību organizatori nolēma posmu atcelt lielās sniega kārtas dēļ.

Pievieno komentāru

Sports