Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pauerliftings: aicina svinēt kopā 10 gadu jubileju Alūksnes novada čempionātam svaru stieņa spiešanā guļus

Šogad Alūksnes novada atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus svin 10 gadu jubileju. Ikgadējās sacensības notiks 10. oktobrī Alūksnes sporta kluba „Spēka Pasaule” telpās, Pils ielā 21a. Līdz 7. oktobrim turpinās pieteikšanās čempionātam interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/.

Sportisti no visas Latvijas tiek aicināti kopā ar alūksniešiem nosvinēt šo notikumu un jau laikus pieteikt savu dalību, un gatavoties sacensībām. Čempionāts notiks septiņās grupās: sievietes, jaunieši (līdz 18 gadiem), juniori (līdz 23 gadiem), vīri (no 24 līdz 39 gadiem), seniori 1 ( virs 40 gadiem), seniori 2 (virs 50 gadiem) un seniori 3 (virs 60 gadiem) vecuma grupās. Alūksnes novada čempionāta laikā tiks apbalvoti trīs spēcīgākie atlēti katrā svara kategorijā. Pēc Vilksa koeficienta, ņemot vērā sportista personīgo svaru attiecībā pret uzspiestajiem kilogramiem, tiks noteikti absolūti labākie atlēti visās grupās. Arī komandu cīņā tiks apbalvotas trīs labākās komandas.

Sacensības vienlaikus būs gan Latvijas Kausa izcīņas 16. posms, gan Vidzemes Reģiona Kausa 7. posms. Detalizētāka informācija par sacensību norisi, nolikums un citi noderīgi dokumenti ir pieejami Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā http://www.powerliftings.lv/.>

Svaru stieņa spiešanas guļus sacensības Alūksnē pirmo reizi notika 2001. gadā. Sākotnēji sacensības tika dēvētas par Alūksnes atklāto kausu. Pēc dažu gadu pauzes Alūksne vēlreiz 2007. gadā pulcēja sportistus no visas Latvijas, un līdz pat 2009. gadam sacensības bija pazīstamas kā Alūksnes rajona čempionāts. Līdz ar administratīvi teritoriālo reformu čempionāts ieguva savu līdzšinējo nosaukumu – Alūksnes novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Ik gadu uz Alūksni par medaļām cīnīties brauc sportisti no dažādām Latvijas komandām. Pagājušā gada Alūksnes novada čempionātā spēcīgākā bija „Gulbenes KSP” komanda, otro vietu atstājot komandai „Rembate”, bet trešo vietu mājiniekiem - „Spēka Pasaule – Alūksne”.

Alūksnes novada čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma organizē biedrība „Spēka Pasaule” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, pārstrādes uzņēmums „Rosība”, Latvijas Neredzīgo sporta savienība un interneta veikals veikals.sp.lv/.

Pievieno komentāru

Sports