Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pauerliftings: aizvada pēdējās šāgada sacensības

Pagājušās nedēļas nogalē Inčukalnā norisinājās Latvijas atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējuma. Sacensībās startēja arī seši sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” dalībnieki.

Jauniešu U18 grupā svara kategorijā līdz 105 kg 2.vietu ieguva Uldis Ķiploks ar rezultātu 160 kg, viņam - 2.vieta arī absolūtajā vērtējumā. Senioru V40 grupā svara kategorijā līdz 83 kg 3.vietu ieguva Raitis Vinters ar rezultātu 122,5 kg. Svara kategorijā līdz 105 kg 2.vietu izcīnīja Arnis Mazurs ar rezultātu 170 kg. Senioru V50 grupā svara kategorijā līdz 83 kg 4.vietā ierindojās Vilnis Lamsteris ar rezultātu 120 kg. Senioru V60 grupā svara kategorijā līdz 66 kg 1.vietu izcīnīja Ēriks Dumārovs ar rezultātu 72,5 kg. Svara kategorijā līdz 105 kg 3.vietu ieguva Jānis Pērkons ar rezultātu 80 kg.

“Sacensības, kā jau Latvijas čempionātos pienākas, bija ar spraigām cīņām un ar ļoti kuplu dalībnieku skaitu. Mūsu komandas atlēti uzrādīja ļoti labus rezultāts. Šajā Latvijas čempionātā piedalījās tikai tie atlēti, kuriem ir ļoti labi rezultāti tieši šajā vingrinājumā, jo mūsu komandas atlētiem labāk veicas tieši spēka trīscīņā, nevis svaru stieņa spiešanā guļus,” stāsta komandas pārstāvis Aigars Cīrulis.

“Šogad šīs bija pēdējās sacensībās. Tagad atlēti atpūtīsies un ar nākamā gada janvāri sāks gatavoties jaunajai sezonai. Svarīgas sacensības mūsu komandas atlētiem L.Cīrulei un U.Ķiplokam būs Eiropas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, kas marta sākumā norisināsies kaimiņzemē Igaunijā. Vēl viens komandas atlēts Kārlis Eniks sāks gatavoties “SELL” spēlēm spēka trīscīņā, kas maijā norisināsies Somijā. Nākamais gads mūsu atlētiem būs tiešām sacensībām bagāts - atliek tikai trenēties un gatavoties starptautiskajiem un vietējiem startiem.”

Nākamgad aprīlī divu dienu garumā Gulbenē tiks organizēts Latvijas čempionāts spēka trīscīņā ar ekipējumu, kuru kopā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju organizēs sporta klubs “Gulbenes K.S.P.”. “Arī mūsu komandas atlētu galvenais starts tiek plānots tieši šajā čempionātā. Sacensības norisināsies mājās, un centīsimies uzrādīt labus startus. Vēl nākamgad Gulbenes Pilsētas svētkos norisināsies sacensības „Spēcīgākā pilsēta 2016”. Par šo titulu kopā cīnīsies 30 Latvijas pilsētas. Liels akcents tiks likts arī uz šīm sacensībām,” piebilst A.Cīrulis.

Pievieno komentāru

Sports