Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pauerliftings: cenšas nosargāt līderpozīciju

Pagājušās nedēļas nogalē Madonā norisinājās 2018.gada Madonas novada atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā uz reižu skaitu, kurā “Gulbenes K.S.P.” sporta klubu pārstāvēja 13 dalībnieki, komandu vērtējumā izcīnot 2.vietu.

“Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis “Dzirkstelei” stāsta, ka sacensības bija ļoti spraigas, jo piedalījās ļoti spēcīgi atlēti, bet “Gulbenes K.S.P.” komandas atlētiem izdevās uzrādīt ļoti labus rezultātus.

“Ar atlētu rezultātiem esam ļoti apmierināti. Komandā startēja jauna atlēte Danīna Dace Krūmiņa, kura uzrādīja ļoti labu rezultātu savās pirmajās sacensībās. Joprojām turpinām piesaistīt komandai jaunus atlētus. Lai arī bijām domājuši atpūsties līdz jūlijam, tomēr atpūtu nācās atlikt, jo pretinieku komandas, kas cīnās par šāgada Latvijas kausu, mums ir ļoti tuvu komandu vērtējumā, līdz ar to nākas braukt uz visiem kausa posmiem, lai nosargātu līderpozīciju,” skaidro A.Cīrulis.

Nākamais starts komandai ir paredzēts sestdien Jēkabpilī, bet “Gulbenes K.S.P.” veterāni 22.jūnijā pārstāvēs Gulbenes novadu Latvijas veterānu sporta spēlēs svara stieņa spiešanā guļus, kas norisināsies Aizkrauklē.

Madonas novada atklātajā čempionātā svaru stieņa spiešanā uz reizēm sieviešu grupā absolūtajā vērtējumā 2.vietu izcīnīja Larisa Cīrule, kura 23 kg smagu svara stieni uzspieda 40 reizes. Jauniešu grupā 66 kg smagu svara stieni, uzspiežot 8 reizes, 1.vietu izcīnīja Gundars Uzuliņš. 1.vietu izdevās izcīnīta arī Jurim Mauriņam, kurš 84 kg smagu svara stieni uzspieda 2 reizes. Junioru grupā 1.vietu izcīnīja Helvijs Kamšs, kurš 107 kg smagu svara stieni uzspieda 18 reizes. Veterānu V50 grupā 1.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš. Viņš 74 kg smagu svara stieni pieveica 15 reizes.

Pievieno komentāru

Sports