Pauerliftings: Degumnieku čempionātā "Gulbenes K.S.P." izcīna 2.vietu 1

6.aprīlī "Gulbenes K.S.P." sporta kluba svaru stieņa spiešanā guļus septiņpadsmit atlēti startēja Madonas novada Degumnieku čempionātā klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus, Latvijas kausa 6.posmā. Komandu vērtējumā tika izcīnīta 2.vieta, informē “Gulbenes K.S.P.” sporta kluba pārstāvis Aigars Cīrulis.

Sieviešu grupā: svaru kategorijā līdz 47 kg 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 42,5 kg, svara kategorijā līdz 52 kg 1.vietu izcīnīja Danīna Krūmiņa ar rezultātu 47,5 kg, svara kategorijā 84+ kg 1.vietu izcīnīja Marika Magaziņa ar rezultātu 80 kg, absolūtajā vērtējumā 1.vieta, 3.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Ilona Grīga ar rezultātu 57,5 kg.

Open grupā: svara kategorijā līdz 66 kg 1.vietu izcīnīja Andreijs Šilo ar rezultātu 102,5 kg, svara kategorijā līdz 93 kg 3.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 150 kg.

Jauniešu grupā: svara kategorijā līdz 53 kg 2.vietu izcīnīja Andrejs Baikovs ar rezultātu 50 kg, svara kategorijā līdz 59 kg 1.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis ar rezultātu 75 kg, svara kategorijā līdz 74 kg 2.vietu izcīnīja Gundars Uzuliņš ar rezultātu 87,5 kg.

Junioru grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Artūrs Maļiks ar rezultātu 65 kg, svara kategorijā līdz 120 kg 1.vietu izcīnīja Ints Sīlis ar rezultātu 75 kg.

Veterānu V40 grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Raitis Vinters ar rezultātu 135 kg, svara kategorijā līdz 105 kg 3.vietu izcīnīja Raimonds Grīgs ar rezultātu 130 kg.

Veterānu V50 grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Vilnis Lamsteris ar rezultātu 130 kg, 3.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 105 kg.

Veterānu V60 grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 1.vietu izcīnīja Anatolijs Savickis ar rezultātu 82,5 kg, svara kategorijā līdz 93 kg 1.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 72,5 kg.