Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pauerliftings: Gulbenē cīnīsies par Latvijas čempiona tituliem un jauniem rekordiem

4.maijā, kad Latvijā svin Baltā galdauta svētkus, pavisam karsti ies Gulbenē, jo tur gaidāms vērienīgs spēka sporta notikums. Tieši 4.maijā Gulbenē norisināsies 2019.gada Latvijas čempionāts spēka trīscīņā ar ekipējumu, Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā, kā arī 2019.gada Latvijas čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu. Atsevišķās spiešanas guļus sacensības, nodrošinot tiešu konkurenci, norisināsies paralēli spēka trīscīņas spiešanas disciplīnas sacensībām. Sacensības norisināsies uz divām starta platformām.

Latvijas čempionāts ir valsts mēroga sacensības, līdz ar to sacensību dalībniekiem būs iespēja reģistrēt jaunus Latvijas rekordus, kā arī notiks federācijas izlases sastādīšana startiem 2020.gada Eiropas un Pasaules čempionātos, saskaņā ar nolikumu “Par sportistu dalību starptautiskajās sacensībās”.


Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka sacensības vērot klātienē Gulbenes sporta centrā, Skolas ielā 12a, ir aicināts ikviens sporta entuziasts un līdzjutējs.

Dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 9.00 līdz 10.30 notiksdalībnieku svēršanās. Sacensību sākums -11.00.


Sacensību dalībnieku ērtībai var tikt ieviestas papildu svēršanās, par ko tiks paziņots vienas dienas laikā Latvijas Pauerliftinga mājas lapā. Dalībnieku pieteikumi pēc 30. aprīļa pulksten 24.00 netiks pieņemti.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar ”Gulbenes K.S.P.” Sporta klubu, Gulbenes sporta centru un biedrību “Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, interneta veikals sp.lv, Gulbenes novada dome, Gulbenes sporta centrs, DMS Sfēra, sporta pārtika gigants.lv, sporta klubs “Gulbenes K.S.P.”, laikraksts “Dzirkstele”.

Pievieno komentāru

Sports