Pauerliftings: "Gulbenes K.S.P." komandai Alūksnes novada čempionātā - izcili rezultāti 2

"Gulbenes K.S.P." Sporta kluba 21 svaru atlēts 12.oktobrī startēja Alūksnes novada čempionātā, Latvijas kausa 15.posmā klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus. Komandu vērtējumā tika izcīnīta 1.vieta, informē Aigars Cīrulis.

Rezultāti

Sieviešu grupā: svara kategorijā līdz 63 kg 4.vietu izcīnīja Danīna Krūmiņa ar rezultātu 45 kg.

Svara kategorijā virs 72 kg 1.vietu izcīnīja Marika Magaziņa ar rezultātu 80 kg, absolūtajā vērtējumā 1.vieta.

Vīru grupā: svara kategorijā līdz 93 kg 3.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 147,5 kg.

Jauniešu grupā: svara kategorijā līdz 59 kg 1.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis ar rezultātu 72,5 kg.

Svara kategorijā līdz 66 kg 3.vietu savās debijas sacensībās izcīnīja Daniels Krievāns ar rezultātu 65 kg.

Svara kategorijā līdz 74 kg 1.vietu izcīnīja Mareks Jaņuns ar rezultātu 105 kg, absolūtajā vērtējumā 3.vieta, 2.vietu savās debijas sacensībās izcīnīja Teodors Bambulis ar rezultātu 62,5 kg.

Svara kategorijā līdz 83 kg 4.vietu izcīnīja Gundars Uzuliņš ar rezultātu 105 kg.

Svara kategorijā līdz 105 kg 1.vietu izcīnīja Juris Maurins ar rezultātu 95 kg.

Junioru grupā: svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu izcīnīja Rihards Pavlovs ar rezultātu 135 kg.

Svara kategorijā līdz 105 kg 1.vietu izcīnīja Ints Sīlis ar rezultātu 75 kg.

Svara kategorijā līdz 120 kg 2.vietu izcīnīja Dagnis Cibulis ar rezultātu 120 kg.

Veterānu V40 grupā: svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu izcīnīja Raivis Bogdanovs ar rezultātu 135 kg.

Svara kategorijā līdz 105 kg 2.vietu izcīnīja Raimonds Grīgs ar rezultātu 140 kg.

Svara kategorijā līdz 120 kg 1.vietu izcīnīja Sandis Andersonas ar rezultātu 150 kg.

Veterānu V50 grupā: svara kategorijā līdz 74 kg 1.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 100 kg, absolūtajā vērtējumā 3.vieta.

Svara kategorijā līdz 83 kg 1.vietu izcīnīja Vilnis Lamsteris ar rezultātu 130 kg, absolūtajā vērtējumā 1.vieta.

Veterānu V60 grupā: svara kategorijā līdz 83 kg 1.vietu izcīnīja Jānis Vanags ar rezultātu 60 kg.

Veterānu V70 grupā: svara kategorijā līdz 66 kg 1.vietu izcīnīja Ēriks Dumārovs ar rezultātu 70 kg, absolūtajā vērtējumā 2.vieta.

Svara kategorijā līdz 83 kg 1.vietu izcīnīja Anatolijs Savickis ar rezultātu 80 kg, absolūtajā vērtējumā 3.vieta.

Svara kategorijā līdz 93 kg 1.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 70 kg.

Komentāri 2

Statistika

Visu cieņu sportistiem, kuri aktīvi trenējas! Tomēr no 12 uzvarām gulbeniešiem 9 bija svara kategorijās, kurās bija tikai 1 dalībnieks! No 11 komandām tikai 3 bija ar maksimālajām ieskaitēm. Tas tā, statistikai.

pirms mēneša, 2019.10.15 08:43