Pauerliftings: komandu vērtējumā – 2.vieta

Degumnieku atklātajā čempionātā klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus, kas bija Latvijas kausa 5.posms, sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” spēka trīscīņas komandu pārstāvēja trīspadsmit atlēti, komandu konkurencē izcīnot 2.vietu.

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis stāsta, ka šajās sacensībās bija vērojamas ļoti aizraujošas gan individuālās, gan arī komandu cīņas.

“Šīm sacensībām bijām ļoti gatavojušies, jo vēlējāmies uzvarēt, bet sports ir sports. Pirms šīm sacensībām vairāki komandas atlēti saslima, līdz ar to pēdējā brīdī tika mainīts komandas sastāvs, kas, protams, taktiskajās cīņās mums nepalīdzēja, tāpēc esam ļoti priecīgi par izcīnīto 2.vietu komandu vērtējumā,” rezumē A.Cīrulis.

Viņš norāda, ka šis mēnesis komandai nebūs viegls, jo katras nedēļas nogalē ir paredzētas sacensības, līdz ar to ļoti jāpiedomā, uz kurām sacensībām kādi atlēti brauks, bet galvenais starts būs 28.aprīlī Gulbenē, kad vienā dienā notiks gan Gulbenes novada, gan Latvijas čempionāts spēka trīscīņā.

Degumnieku atklātajā čempionātā klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus sieviešu grupā (svara kategorijā līdz 47 kg) 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 42,5 kg.

Jauniešu grupā (līdz 53 kg) 1.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis ar rezultātu 55 kg, (līdz 66 kg) 4.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Alans Karuzins ar rezultātu 65 kg.

Junioru grupā (līdz 83 kg) 1.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Valters Savickis ar rezultātu 140 kg, šajā svara kategorijā bez ieskaites palika Deins Valdis Štāls.

“Open” grupā (līdz 66 kg) 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 40 kg, (līdz 93 kg) 2.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 145 kg un (līdz 120 kg) 1.vietu izcīnīja Jurijs Cibrijs ar rezultātu 170 kg.

Veterānu V40 grupā (līdz 83 kg) 1.vietu izcīnīja Raitis Vinters ar rezultātu 135 kg, (līdz 93 kg) 2.vietu izcīnīja Raimonds Grīgs ar rezultātu 130 kg.

Veterānu V50 grupā (līdz 74 kg) 1.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 102,5 kg.

Veterānu V60 grupā (līdz 83 kg) 1.vietu izcīnīja Jānis Vanags ar rezultātu 67,5 kg, (līdz 93 kg) 3.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 55 kg.