Pauerliftings: labākā sieviešu komanda 1

Pagājušās nedēļas nogalē Siguldā norisinājās 2017.gada Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (sieviešu un “Open” grupām), kurā “Gulbenes K.S.P.” sporta klubu pārstāvēja seši dalībnieki, uzrādot vērā ņemamus rezultātus.
“Gulbenes K.S.P” pārstāvis Aigars Cīrulis stāsta, ka šajās sacensībās bija jāveic trīs vingrinājumi: pietupiens ar svara stieni uz muguras, svara stieņa spiešana guļus un svara stieņa vilkšana no zemes.

Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 47 kg Latvijas čempiones titulu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 200 kg. Svara kategorijā līdz 52 kg Latvijas čempiones titulu, labojot Latvijas rekordus summā un pietupienos ar svara stieni uz muguras, izcīnīja Katrīna Blūma ar rezultātu 245 kg. “Katrīnas ieguldītais darbs treniņprocesā deva augļus sacensību laikā,” uzsver A.Cīrulis.

Svara kategorijā līdz 63 kg 2.vietu, labojot savus personīgos rezultātus, ieguva Jekaterina Koļcova ar rezultātu 262,5 kg. Svara kategorijā līdz 72 kg, piedaloties pirmo reizi šādās sacensībās, 4.vietu ieguva Marina Vīksniņa ar rezultātu 262,5 kg. “Marinai tagad tikai atliek turpināt trenēties un nākamgad būs vēl labāki rezultāti,” ir pārliecināts A.Cīrulis. Komandu vērtējumā 9 komandu konkurencē tika izcīnīts 2017.gada Latvijas labākās sieviešu komandas tituls.

Savukārt “Open” grupā svara kategorijā līdz 59 kg Latvijas čempiona titulu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 420 kg. Svara kategorijā līdz 83 kg, labojot personīgos rekordus, Latvijas čempiona titulu izcīnīja Divje Bhandari ar rezultātu 600 kg. Komandu vērtējumā 16 komandu konkurencē tika iegūta 6.vieta.

A.Cīrulis ar komandas atlētu startiem šajā Latvijas čempionātā ir ļoti apmierināts. “Godīgi sakot, pat necerēju, ka būs tik labi rezultāti, jo ne visiem komandas atlētiem izdevās pilnvērtīgi sagatavoties šim čempionātam. Decembrī mūsu sporta kluba spēka trīscīņas komandai ir vēl paredzēts piedalīties divās sacensībās, un tad jau arī būs pienācis laiks gatavoties nākamajai sezonai,” saka A.Cīrulis.

2018.gada sezonā “Gulbenes K.S.P.” cīnīsies ne tikai par Latvijas kausu spēka trīscīņā, bet četri atlēti gatavosies 2018.gada Eiropas čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā, kas norisināsies Lietuvā novembra beigās. “Laika ir ļoti daudz, lai visi spētu sagatavoties,” saka A.Cīrulis. Pašlaik notiek sarunas ar Latvijas Pauerliftinga federācijas vadību, lai 2018.gadā Gulbenē norisinātos jau divi Latvijas čempionāti spēka trīscīņā - viens pavasarī ar specializēto ekipējumu un otrs rudenī klasiskajā spēka trīscīņā.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports