Pauerliftings: Latvijas skolu čempionāta Gulbenes posmā spēcīgākie - Gulbenes 2.vidusskola 3

Gulbenes sporta centra trenažieru zālē 27.septembrī norisinājās Latvijas skolu čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus Gulbenes posms, kurās kopā piedalījās 26 skolēni.

Par spēcīgāko komandu otro gadu pēc kārtas kļuva Gulbenes 2.vidusskola.

Skolniekiem:

Svara kategorijā līdz 59 kg 1.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis (Gulbenes 2.vidusskola) ar rezultātu 85 kg, absolūtajā vērtējumā - 3.vieta, 2.vietu - Gunārs Āboltiņš (Gulbenes novada valsts ģimnāzija) ar rezultātu 60 kg, 3.vietu - Intars Ilgsalietis (Gulbenes 2.vidusskola) ar rezultātu 40 kg.

Svara kategorijā līdz 66 kg 1.vietu izcīnīja Markuss Resnis (Gulbenes 2.vidusskola) ar rezultātu 65 kg, 2.vietu - Patriks Dāvis Freivalds (Gulbenes novada valsts ģimnāzija) ar rezultātu 40 kg un 3.vietu - Olivers Laizāns (Gulbenes 2.vidusskola) ar rezultātu 35 kg.

Svara kategorijā līdz 74 kg 1. vietu izcīnīja Aleksis Miezītis (Gulbenes novada valsts ģimnāzija) ar rezultātu 80 kg, 2.vietu - Klaids Sevostjanovs (Gulbenes 2.vidusskola) ar rezultātu 75 kg un 3.vietu - Alans Karuzins (Gulbenes 2.vidusskola) ar rezultātu 75 kg.

Svara kategorijā līdz 83 kg 1. vietu izcīnīja Mareks Jaņuns (Gulbenes 2.vidusskola) ar rezultātu 107,5 kg, absolūtajā vērtējumā - 1.vieta, 2.vietu - Gundars Uzuliņš (Gulbenes 2.vidusskola) ar rezultātu 105 kg, absolūtajā vērtējumā - 2.vieta un 3.vietu izcīnīja Alans Emīls Berkolds (Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola) ar rezultātu 40 kg.

Svara kategorijā līdz 93 kg 1.vietu izcīnīja Valters Vasiļjevs (Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola) ar rezultātu 40 kg.

Skolniecēm:

Svara kategorijā līdz 57 kg 1.vietu izcīnīja Danīna Dace Krūmiņa (Gulbenes 2.vidusskola) ar rezultātu 45 kg, absolūtajā vērtējumā - 1.vieta, 2.vietu - Ance Katane (Gulbenes novada valsts ģimnāzija) ar rezultātu 32,5 kg, absolūtajā vērtējumā - 2.vieta.

Svara kategorijā virs 57 kg 1.vietu izcīnīja Anda Katane (Gulbenes novada valsts ģimnāzija) ar rezultātu 32,5 kg, absolūtajā vērtējumā - 3.vieta.

Komentāri 3

dalibnieki

7 kas cilā svarus un pārejie visi, kas pagadījās sporta centrā savās basketbola vai vieglatlētikas nodarībās. Atdeve nekāda, bet kausi un medaļas bildē redzamas daudziem.

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.01 11:25