Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pauerliftings: „Latvijas spēcīgākā pilsēta 2015” 1.posms šopiektdien - Gulbenē

Laikā no 24. jūlija līdz 29. augustam 11 Latvijas pilsētas pāršalks sacensība „Latvijas spēcīgākā pilsēta”. Šo piektdien sacensību latiņu pirmie uzstādīs Gulbenes iedzīvotāji. Sacensības notiks Gulbenes Jauniešu dienas ietvaros Blaumaņa ielā 46a no plkst. 16.00 līdz 19.00. Par to informē Latvijas Pauerliftinga federācijas un biedrība "Spēka Pasaule"sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Norberte.

Latvijas Pauerliftinga federācija jau otro gadu aicina iedzīvotājus pierādīt savu un savas pilsētas spēku, piedaloties sacensībā „Latvijas spēcīgākā pilsēta”.


B.Norberte stāsta, ka katrā pilsētā iedzīvotājiem tiks dotas trīs stundas, kuru laikā ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis var piedalīties sacensībā un pēc iespējas vairāk reižu uzspiest svaru stieni. "Jauniešiem līdz 18 gadiem un sievietēm svaru stienis svērs 20 kg, bet vīriem būs jāuzveic 50 kg smags svaru stienis. Dalībnieku kopā paveiktais veidos katras pilsētas rezultātu. Dalība sacensībās ir bezmaksas un nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās," norāda speciāliste.


Šovasar kopā notiks 11 posmi, kur spēkiem mērosies vairākas pilsētas. Sacensību posmi notiks: Gulbenē - 24. jūlijā, Cēsīs - 26. jūlijā, Bauskā - 31. jūlijā, Alūksnē - 1. augustā, Rēzeknē - 2. augustā, Valmierā - 7. augustā, Ventspilī - 8. augustā, Liepājā - 9. augustā, Siguldā - 21. augustā, Saulkrastos - 22. augustā un Rīgā - 29. augustā.


"Sacensība notiks gan starp pilsētām, gan arī nosakot spēkā izturīgākos dalībniekus. Katrā posmā ar medaļām tiks apbalvoti trīs labākie jaunieši, vīri un sievietes, kā arī visi sacensību dalībnieki saņems uzmundrinošas balviņas. Šīs vasaras jaunums būs Rekordu diena 5. septembrī, kad dalībnieki varēs uzlabot savu iepriekšējo sniegumu kādā no posmiem un cīnīties par absolūti labāko godu un kausu. Pēc visiem sacensību posmiem, aprēķinot katras pilsētas iedzīvotāju kopā pacelto rezultātu tonnās, tiks godinātas trīs pilsētas," stāsta B.Norberte.


Informācija par sacensību posmiem un vingrinājuma izpildes noteikumi ir pieejami: http://www.powerliftings.lv/?page=comments&id=1338Pievieno komentāru

Sports