Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pauerliftings: Līgo sporta klubs kļūst par Rīgas Reģiona Kausa spēcīgāko komandu

Sestdien, 5. septembrī, notika Ādažu novada čempionāts spēka divcīņā, kur sportisti vēl pēdējo reizi varēja cīnīties par Rīgas Reģiona Kausu. Pēc trīs sacensību posmiem visvairāk punktus ieguva komanda no Gulbenes novada Līgo pagasta sporta kluba „L.S.K.”. Par to informē Latvijas Pauerliftinga federācijas un biedrības "Spēka Pasaule" sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Norberte.

Viņa stāsta, ka, lai cīnītos par Rīgas Reģiona Kausu, komandām aktīvi bija jāpiedalās trīs sacensību posmos. Pirmais posms bija Rīgas pilsētas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, kur komanda „L.S.K” izcīnīja 1. vietu ar 12 punktiem. Nākamais posms notika Ķekavā, kur sportisti sacentās svaru stieņa vilkmē no zemes individuāli un pārī. Arī šajā posmā Gulbenes novada sportisti izcīnīja 1. vietu un rezultātu papildināja ar vēl 12 punktiem. Pagājušajās brīvdienās Ādažos notika pēdējais Rīgas Reģiona Kausa posms.

"Lai gan „L.S.K.” sportisti spēka divcīņas sacensībās ierindojās 5. vietā, komandas rezultātam klāt nāca vēl 6 punkti. Par Rīgas Reģiona Kausu cīnījās ap 20 sporta komandām, taču visvairāk punktus guva „L.S.K.” sportisti. Latvijas Pauerliftinga federācija aicina pārējās komandas sarosīties un piedalīties Vidzemes, Latgales, Zemgales un Kurzemes Reģiona Kausa posmu sacensībās. Sacensības notiks līdz pat šā gada decembrim," aicina B.Norberte.

Detalizētāka informācija ir pieejama Latvijas Pauerliftinga federācijas sacensību kalendārā http://www.powerliftings.lv/?pg=19

"Šāgada Ādažu novada čempionāts bija netradicionāls sacensību dalībniekiem, jo šogad tās bija vienīgās sacensības, kas noritēja divās disciplīnās. Visbiežāk sacensības notiek spēka trīscīņā vai svaru stieņa spiešanā guļus, taču šoreiz sacensību dalībniekiem bija iespēja savus spēkus pārbaudīt divās kustībās - svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē. Sacensību gaita nebaidīja tajās piedalīties vairākus sportistus no dažādām Latvijas pilsētām un komandām. Komandu konkurencē 1. vietu Ādažu čempionātā izcīnīja „Rembate”, 2. vietā ierindojās „Spēka Pasaule – Ādaži”, bet 3. vietā – „Siguldas Pauerliftinga biedrība”," norāda sabiedrisko attiecību speciāliste.

Sacensību rezultāti ir pieejami: http://www.powerliftings.lv/?page=comments&id=1388

Pievieno komentāru

Sports