Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pauerliftings: Lubānas čempionātā sudrabs - Līgo pagasta "L.S.K."

Komanda „Madonas SCK” sestdien Lubānā notikušajās svaru stieņa spiešanas guļus   sacensībās kārtējo reizi izcīnīja visvairāk punktus un ieguva pirmo vietu komandu vērtējumā. Otro vietu ieņēma komanda Līgo sporta klubs „L.S.K.”, bet trešo - „Pļaviņas”.

Kopš 2013. gada Lubānā notiek svaru stieņa spiešanas guļus bez ekipējuma atklātais čempionāts. Jau trešo gadu pēc kārtās nepārspēta ir madoniešu komanda „Madonas SCK”.

Šogad sacensības pulcēja 73 atlētus no astoņām sporta komandām – „Madonas SCK”, „L.S.K.”, „Pļaviņas”, „Georgs 5”, „Panatta Fitness Sigulda”, „Rēzekne”, Lietuvas komanda „Viktorija LT” un „Aizkraukles SC”.

Lubānas novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus notika Latvijas Kausa izcīņas IV posma un Vidzemes Reģiona III posma ietvaros. Tieši tāpat kā citās pauerliftinga sacensībās arī Lubānas novada čempionātā tika noteikti gan spēcīgākie sportisti svara kategorijās, gan arī absolūti labākie atlēti katrā grupā pēc Vilksa punktiem.

Sieviešu grupā spēcīgākā bija „Madonas SCK” atlēte Ieviņa Liģere, uzspiežot 82,5 kg smago svara stieni. Otro-trešo vietu dalīja Sanita Bērziņa no Pļaviņām un Lelde Pērkone no „Madonas SCK”. Abas sportistes sacensībās pievarēja 50 kg.

Starp jauniešiem vecuma grupā līdz 18 gadu valdīja vislielākais sacensību nemiers un satraukums par absolūti labākā godu, jo visi pretendenti uz šo titulu sacensībās uzspieda 95 kg smago svara stieni. Tikai sportistu personīgais svars bija noteicošais vietu sadalījumam. Pirmo-otro vietu dalīja svarā vieglākie Līgo pagasta sporta kluba „L.S.K.” atlēti Jānis Skangalis un Andris Lēģeris. Trešo vietu ieņēma „Madonas SCK” atlēts Ģirts Aumelis.

Junioru vecuma grupā līdz 23 gadiem absolūti spēcīgākais izrādījās Sergejs Timofejevs no Pļaviņām, uzspiežot 155 kg. Emīls Ločmelis no komandas „Panatta Fitness Sigulda” izcīnīja otro vietu, paceldams 122,5 kg. Savukārt trešais spēcīgākais bija Mārtiņš Stūrainis no „Madonas SCK” ar uzspiestajiem 150 kg.

Vīru grupā „Aizkraukles SC” sportists Gints Reinholds izcīnīja pirmo vietu ar rezultātu 177,5 kg. Otrs spēcīgākais bija rēzeknietis Aleksandrs Sondors ar uzspiestajiem 180 kg. Raimonds Liepiņš no spēka kluba „Georgs 5” ierindojās trešajā vietā, uzspiežot 160 kg.

Starp senioriem „Madonas SCK” atlēts Intars Grāvītis palika nepārspēts, uzspiežot 185 kg. Arnis Mazurs ar uzspiestajiem 170 kg izcīnīja godpilno otro vietu, bet trešo vietu ieņēma Vilnis Lamsteris, uzspiežot 120 kg.

Foto un sacensību rezultāti pieejami: http://www.powerliftings.lv/?page=comments&id=1284

Jau nākamajā nedēļā starptautiskās izstādes „Atpūta un sports 2015” ietvaros pauerliftinga atlēti varēs spēkus izmēģināt IV Spēka olimpiādes ietvaros organizētajās sacensībās. 27. martā notiks Latvijas Neredzīgo sporta savienības čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma. Sestdien, 28. martā, notiks Rīgas Pilsētas atklātais komercturnīra čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma. Ķīpsalā notiks arī spēka cīņas sacensības un Supermači ārmreslingā.

Pievieno komentāru

Sports