Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pauerliftings: šāgada spēcīgāko komandu trijniekā - Līgo pagasta sporta klubs „L.S.K.”

Brīvdienās Jelgavā notika šāgada pēdējais posms Latvijas Kausa izcīņā pauerliftingā. Šogad pēc 20 posmiem par spēcīgāko komandu kļūst „Madonas SCK”, ļaujot otro vietu ieņemt komandai „Rembate”, bet trešo - Līgo pagasta sporta klubam „L.S.K.”. Par to informē  Latvijas Pauerliftinga federācijas un biedrības "Spēka Pasaule" sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Norberte.

Viņa stāsta, ka visa gada garumā vairākās Latvijas pilsētās norisinājās dažādas sacensības spēka trīscīņas disciplīnās jeb Latvijas Kausa izcīņas posmi pauerliftingā. Kopā notika 20 sacensības jeb 20 posmi. Latvijas Kausa posmu sacensības sniedz iespēju jaunajam sportistam izprast sacensību norises gaitu, apzināt savus spēkus un iepazīt citu komandu sportistus pirms doties uz lielāka mēroga sacensībām. Šogad sacensībā piedalījās vairāk nekā 50 komandas.

"Reizē ar Latvijas Kausa posmiem notika arī Reģiona Kausu vērtējumi, kas ir šā gada jaunums Latvijas Pauerliftinga federācijas organizētajās sacensībās. Jelgavā notikušais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu vienlaikus bija arī noslēdzošais posms Zemgales Reģiona Kausā. Par spēcīgāko komandu Zemgalē kļuva „Rembate”. Šīs komandas sportisti ir apliecinājuši, ka ir spējīgi izcīnīt 1. vietu arī citos reģionos. Arī Latgalē un Kurzemē komanda „Rembate” ir līdere. Savukārt Vidzemē par spēcīgāko kļuva „Madonas SCK”, bet Rīgas reģionā – Līgo pagasta sporta klubs „L.S.K.”," atklāj B.Norberte.

Latvijas Kausa un Reģiona Kausa komandas tiks apbalvotas Latvijas čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma, kas norisināsies 12. un 13. decembrī Inčukalnā.

Sacensībās Jelgavā vēl pēdējos punktus centās gūt 10 komandas. No tām trīs komandas bija arī no Lietuvas, radot spēcīgu konkurenci latviešu atlētiem. Jelgavas sacensību ietvaros uzvarēja „Mazeiki LT”, otro vietu ļaujot ieņemt mājiniekiem no Jelgavas pauerliftinga kluba „Apolons”, bet trešo –  komandai „Bauska”.

Sacensību rezultāti pieejami: http://www.powerliftings.lv/

Pievieno komentāru

Sports