Pauerliftings: sezona sākusies veiksmīgi

Madonā 18. februārī norisinājās Madonas novada atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā. Vienlaikus šīs sacensības bija arī Latvijas kausa 2.posms. Sporta kluba „Gulbenes K.S.P.” komandu Madonā pārstāvēja astoņi dalībnieki.

Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 52 kilogramiem 2.vietu ieguva Larisa Cīrule (200 kg). “Open grupā” svara kategorijā līdz 59 kilogramiem uzvaras laurus plūca Agris Trofimovs (297,5 kg). Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vieta - Andrejam Šilo (440 kg). Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vietu ar jauniem personīgajiem rekordiem ieguva Aivars Brezinskis (587,5 kg). Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 3.vietu ieņēma Aigars Cīrulis (575 kg), 5.vietu - Dzintars Lācis (547,5 kg). Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem uzvarēja Uldis Ronalds Ķiploks (675 kg), arī absolūtajā vērtējumā starp junioriem viņam - 1. vieta. Svara kategorijā virs 120 kilogramiem 2.vietu ieguva Agris Zariņš (660 kg). Komandu vērtējumā starp divpadsmit komandām sporta kluba „Gulbenes K.S.P.”komanda izcīnīja 1.vietu.


Sporta kluba „Gulbenes K.S.P.” valdes locekle L.Cīrule atzīst, ka sacensības bija ļoti aizraujošas un līdz pēdējam brīdim nevarēja saprast, kura komanda uzvarēs, jo rezultāti bija ļoti blīvi. “Mums visiem par pārsteigumu uzvarēja tieši mūsu spēka trīscīņas komanda, diemžēl jāpiebilst, ka šī sezona ir beigusies A.Cīrulim, kurš, veicot otro vilkmes vingrinājuma piegājienu, traumēja kāju un šogad vairs spēka trīscīņā nevarēs piedalīties. Cerēsim, ka viņš varēs palīdzēt komandai svara stieņa spiešanas guļus sacensībās,” saka L.Cīrule. Viņa atklāj, ka komandai ir pievienojies jauns atlēts A.Trofimovs, kurš uzrādīja ļoti labus rezultātus. “Ar savu sagatavotību šajās sacensībās pārsteidza A.Brezinskis. Kopumā komandas atlēti, ņemot vērā, ka ir sezonas sākums, uzrādīja ļoti labus rezultātus, kas mums arī ļāva uzvarēt.” L.Cīrule secina, ka šī sezona būs smaga, bet komanda cer, ka viss izdosies. “Pagaidām sezona komandai ir sākusies labāk nekā iepriekšējos gados, taču ir atlēti, kuri ir traumējušies, mācās, strādā, tādēļ nevar pilnvērtīgi gatavoties sacensībām. Un tomēr tas nenozīmē, ka nolaidīsim rokas. Mūsu komandas atlētiem ir cīnītāju raksturs, tāpēc brauksim un cīnīsimies par uzvarām,” uzsver L.Cīrule, sakot lielu paldies pateikt visiem atlētiem, kas palīdzēja šajās sacensībās izcīnīt uzvaru.


Šīs nedēļas nogalē komandas atlēti startēs Inčukalna novada čempionātā svara stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu.


Pievieno komentāru

Sports