Pauerliftings: šobrīd kopvērtējumā - stabila 1.vieta

“Gulbenes K.S.P.” sporta kluba spēka trīscīņas komandas 10 atlēti 18.maijā piedalījās Kokneses čempionātā spēka trīscīņa uz atkārtojuma skaitu, kas bija arī  Latvijas kausa 9.posms. Šajās sacensībās komandu vērtējumā tika izcīnīta 1.vieta.

“Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis norāda, ka pēc šī Latvijas kausa posma  komanda Latvijas kausa spēka trīscīņas kopvērtējumā ieņem stabilu pirmo vietu. Komandai ir atlicis vēl viens kausa posms, kas notiks jūlija beigās Ķekavā, kurā tad arī tiks noskaidrota šāgada Latvijas kausa ieguvēja komanda spēka trīscīņā. “Teorētiski mums neviena komanda uzvaru nevar vairs noņemt, bet praksē var gadīties visādi. Šajās sacensībās mūsu komandas atlēti uzrādīja ļoti labus rezultātus, jo šāds sacensību formāts notiek pirmo reizi un šeit vairāk jau bija galvenais nevis atlēta spēks, bet gan izturība,” saka A.Cīrulis.

Sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule (svara kategorijā līdz 47 kg) ar rezultātu 87 reizes, absolūtajā vērtējumā - 2.vieta. 1.vieta - arī Dacei Danīnai Krūmiņai (līdz 52 kg) ar rezultātu 82 reizes, absolūtajā vērtējumā - 3.vieta.

“Open” grupā 2.vietu izcīnīja Rihards Širaks (līdz 59 kg) ar rezultātu 45 reizes, absolūtajā vērtējumā starp jauniešiem - 1.vieta, 3.vietā - Rolands Cīrulis ar rezultātu 27 reizes, absolūtajā vērtējumā starp jauniešiem – 3.vieta. Savukārt 2.vietu izcīnīja Andrejs Šilo (līdz 66 kg) ar rezultātu 62 reizes, absolūtajā vērtējumā starp vīriem – 3.vieta. 4.vietā - Gundars Uzuliņš (līdz 74 kg) ar rezultātu 24 reizes.

4.vietu izcīnīja arī Ringolds Kļaviņš (līdz 83 kg) ar rezultātu 26 reizes, absolūtajā vērtējumā V50 veterānu grupā – 2.vieta. Savukārt 1.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu (līdz 93 kg) 47 reizes, 3.vietu - Ēriks Veldre ar rezultātu 41 reize, absolūtajā vērtējumā veterānu V40 grupā – 1.vieta. 1.vietu izcīnīja arī Dzintars Lācis (līdz 105 kg) ar rezultātu 35 reizes.