Pauerliftings: spēcīgākā komanda Vidzemē - "Gulbenes K.S.P." 1

Brīvdienās tika svinēta 10 gadu njubileja Siguldas Kausam svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Sacensības bija arī noslēdzošais posms Vidzemes Reģiona Kausā. Šogad spēcīgākā komanda Vidzemē ir „Gulbenes K.S.P.”, informē Latvijas Pauerliftinga federācijas un biedrības "Spēka Pasaule" sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Norberte.

Viņa stāsta, ka Siguldas Kausa sacensībās kopā piedalījās 11 sporta komandas, kuras spraigā cīņā spēkojās, lai pretendētu uz Siguldā spēcīgākās komandas titulu, kā arī gūtu pēdējos punktus Vidzemes Reģiona Kausā.

"Siguldā 1.vietu ieguva komanda „Rembate”, 2. vietā komanda „Bauska”, bet 3. vietā mājinieku komanda Siguldas „Panatta Fitness”. Šīs sacensības bija arī izšķirošais posms Vidzemes Reģiona Kausā. Kopā Vidzemē šogad ir notikušas deviņas sacensības, kurās visa gada garumā 36 komandas piedalījās un vāca punktus. Pēc sacensībām Siguldā noskaidrojās, ka 2016. gada spēcīgākā komanda Vidzemē ir „Gulbenes K.S.P.”, aiz tās 2. vietā - „Madonas SCK”, bet 3. vietā - komanda „Rembate”. Vēl priekšā ir Latvijas Kausa vērtējums, ko noteiks 19. novembrī Priekules novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Taču šobrīd pavisam skaidrs, ka komandu „Gulbenes K.S.P.” vairs nepārspēt. Par 2. un 3. vietu pacīnīties nāksies komandām „Madonas SCK”, „Rembate” un „Bauska”," stāsta B.Norberte.

Sacensību rezultāti un foto pieejami: http://www.powerliftings.lv/?

26. novembrī notiks Latvijas čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma, ko organizē Siguldas Pauerliftinga biedrība. Sacensību nolikums pieejams: http://piedalies.sp.lv/

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports