Pauerliftings: startē Latvijas čempionātā

Jelgavā 9.aprīlī norisinājās Latvijas atklātais čempionāts svara stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu. Sacensībās startēja arī trīs sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” dalībnieki.

Vīriešu grupā svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vietu ieguva Uģis Smirnovs (222,5 kg). Senioru V40 grupā svara kategorijā līdz 120 kilogramiem 2.vieta - Sandim Andersonam (200 kg) un senioru V60 grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 2.vieta - Ērikam Dumārovam (75 kg).

Sporta kluba pārstāvis Aigars Cīrulis stāsta, ka sacensībās, kā jau tas Latvijas čempionātos pienākas, cīņas bija spraigas un tajās piedalījās ļoti kupls dalībnieku skaits.

“Šajās sacensībās varēja izmantot speciālo ekipējumu, tāpēc piedalījās tie atlēti, kuriem šāds ekipējums ir un kuri gatavojās tieši šim čempionātam. Ar komandas dalībnieku startiem esmu ļoti apmierināts. Lai arī neizdevās uzrādīt treniņos uzrādītos rezultātus, visi nostartēja veiksmīgi. S.Andersona mērķis bija izpildīt sporta meistara rezultātu – mazliet pietrūka, bet viņš to mēģinās izpildīt sacensībās, kas norisināsies Gulbenē. Ē.Dumārovam sacensību pieredze ir liela, bet mazliet pietrūka, lai atkārtotu savu personīgo rekordu. U.Smirnovs jau no gada sākuma cītīgi gatavojās šīm sacensībām un uzrādīja ļoti labu rezultātu, kas ir starptautiskā sporta meistara normatīvs, viņš to jau pirms vairākiem gadiem izpildīja starptautiskajās sacensībās un šoreiz atkārtoja,” stāsta A.Cīrulis.

“Šis mēnesis mūsu komandai būs smags, katru nedēļas nogali mums ir sacensības un vienas no svarīgākajām, protams, būs 30.aprīlī Gulbenē, kad vienā dienā norisināsies divas sacensības - Latvijas un Gulbenes novada čempionāti spēka trīscīņā.”

Pievieno komentāru

Sports